• Головна
  • Друкована версія NFT для благодійного аукціону
Новини компаній
12:04, 2 травня

Друкована версія NFT для благодійного аукціону

Новини компаній

Президент України Володимир Зеленський нещодавно підписав роздруковану NFT з колекції UaCatsDivision. В цій колекції зібрані зображення героїв Збройних сил України у вигляді котиків. Особливість підписаного президентом першого екземпляру колекції полягає в тому, що він буде продаватися на благодійному аукціоні разом з цифровим NFT.

Колекція криптокотиків допомагає організувати збір грошей на придбання безпілотників  для Збройних сил України. Incrypted повідомляє, що на сьогодні було продано криптокотиків на 11,4 мільйонів гривень. Це трохи більше 3000 котів, що у відсотковому відношенні складає 30%. Планується, що подальше проведення аукціону буде направлене на збирання коштів на придбання дронів для Збройних сил України.

UACatsDivision належить до категорії національних NFT колекцій, які були розроблені спільно з криптовалютним виданням новин криптовалют. У складі всієї колекції нараховується 1000 екземплярів із зображеннями котів. Особливість кожного екземпляру полягає в тому, що на ньому є унікальне зображення з ім'ям кота героя. Окрім того, у всіх учасників аукціону є можливість не тільки придбати але у подальшому продавати екземпляри колекції. Отримані кошти підуть безпосередньо на підтримку Збройних Сил України.

Одним із найцінніших екземплярів в колекції є той, на якому додатково є зображення президента України. Ще більше детальної та цікавої інформації можна дізнатися, якщо переглянути відео  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...