• Головна
  • Реструктуризація боргу за комуналку: як оформити
21:00, 1 травня
Надійне джерело

Реструктуризація боргу за комуналку: як оформити

Реструктуризація боргу за комуналку: як оформити

У зв'язку з військовими діями багато українців не мають змоги вчасно сплачувати комунальні послуги в повному обсязі. Тому, якщо з якихось причин виникла заборгованість і немає можливості сплатити всю суму накопиченого боргу одразу, можна укласти договір про реструктуризацію (розстрочку) заборгованості за отримані послуги.

У повідомленні зазначається, що договори реструктуризації заборгованості можуть бути укладені за постачання теплової енергії та гарячої води, централізоване водопостачання та водовідведення, а також за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій / управління ОСББ та вивезення побутових відходів.

Для того, щоб укласти договір про реструктуризацію заборгованості (розстрочку) за житлово-комунальні послуги та скористатися механізмом, необхідно:

1. звернутися до районного сервісного центру керуючої компанії "Центр комунального сервісу" (незалежно від місця проживання) за попереднім записом:

2. подати заяву, оригінали та ксерокопії наступних документів

  • паспорт (або ідентифікаційний код та витяг з Єдиного державного реєстру актів цивільного стану громадян);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) з Єдиного державного реєстру фізичних осіб-платників податків (якщо РНОКПП міститься у відповідному документі, власник ID-картки його не надає);
  • документи, що підтверджують право власності на будинок/квартиру та витяг з реєстру майнових прав про реєстрацію права власності;
  • довіреність та паспорт (якщо договір підписує представник власника).

Ви також можете отримати консультацію та подати документи дистанційно за посиланнями

Facebook Messenger

Skype або Telegram

Після вирішення всіх питань та отримання пакету документів споживача запрошують до центру обслуговування у зручний для нього час для підписання договору (якщо процедура здійснюється дистанційно).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#борг #платежі #комунальні послуги #реструктуризація
live comments feed...