• Головна
  • Експерти озвучили країни, які першими нададуть перевагу електромобілям протягом найближчих 3 років
17:00, 1 травня
Надійне джерело

Експерти озвучили країни, які першими нададуть перевагу електромобілям протягом найближчих 3 років

Експерти озвучили країни, які першими нададуть перевагу електромобілям протягом найближчих 3 років

Вже до 2025 року на дорогах різних країн їздитимуть електромобілі, які по кількості від загальної транспорту становитимуть половину. Так прогнозують експерти.

Швидкими темпами в деяких країнах зростає продаж електромобілів та акумуляторних батарей. За прогнозами експертів, першою країною, в якій будуть половина автолюбителів користуватися електромобілями стане Німеччина.

У 12 країнах проаналізовано те, як зростають продажі електромобілів, і де їх продається найбільше. Тож, за висновками цих прогнозів саме у Німеччині у 2023 році темпи продажів цих авто будуть набагато більшими, ніж продажі інших автомобілів.

Крім Німеччини ще такими країнами будуть: Китай, Великобританія, США, Франція, Південна Корея, Італія, Бразилія, Австрія, Японія, Іспанія та Індія.

Згідно досліджень, Німеччина все ж таки буде першою країною серед інших, де найпоширенішим типом авто будуть електромобілі ще до заборони запровадження на продаж автомобілів на ДВС через 10 років. Саме в цій країні, як підтверджують експерти, зростання продажів електромашин збільшилися на 109% з 2020 року по 2021 рік.

Таким чином, експертним висновком є те, що електромобілі становитимуть половину від загальних продажів авто вже до 2025 року у перелічених країнах. А також прогнози передбачають, що країною, яка повністю перейде на цей вид автомобілів, буде саме Німеччина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авто #електромобіль #транспорт
Оголошення
live comments feed...