• Головна
  • Студенти зі всієї України прибирають Свірзький замок на Львівщині
10:19, 20 серпня 2009 р.

Студенти зі всієї України прибирають Свірзький замок на Львівщині

Черкасці також там.

Студенти зі Львова, Кіровограда, Рівного, Києва, Дніпропетровська, Донецька, Черкас, Чернівців, Євпаторії та Одеси покращують благоустрій призамкової території у с. Свірж Перемишлянського району Львівської області. Студенти очищають територію від сміття, викорчовують кущі та дерева, а також проводять роботи з впорядкування головного та заднього двориків замку. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Працюватимуть студенти у Свірзькому замку до 21 серпня. Акція проходить у межах проекту "Заповідник" програми "Завтра.UA".

Довiдка ZAXID.NET:

"Заповідник" - соціальний проект, який здійснюється силами стипендіатів Програми "Завтра.UA". Основними завданнями проекту є покращення екологічної ситуації у визначних культурно-історичних місцях, благоустрій музеїв та заповідників, а також привернення уваги громадськості до проблем пам'яток історії та культури України. Участь стипендіатів у цьому проекті є добровільною. Цього року даний проект окрім Львівської області, реалізується ще у трьох областях України: Одеській, Закарпатській та Харківській.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...