• Бронзовим призером чемпіонату Європи став черкащанин
21:57, 16 квітня 2023 р.

Бронзовим призером чемпіонату Європи став черкащанин

Черкащанин став бронзовим призером чемпіонату Європи

Черкащанин Ілля Ковтун став бронзовим призером в особистому багатоборстві у перший день чемпіонату Європи.

Хто повідомляє: відділення НОК України в Черкаській області.

У чому суть?

Континентальна першість зі спортивної гімнастики триває в Анталії (Туреччина). Черкаський гімнаст Ілля Ковтун посів третє місце в особистому багатоборстві. Як повідомляють, він був найкращим за підсумками кваліфікації, проте у фіналі програв у боротьбі за «золото» 1,933 бала турецькому гімнасту Адему Азілу.

Від срібного призера, британця Джейка Джермана, Іллю відділило 0,431 бала. За свій виступ у фіналі українець отримав від суддів 83.032 бала. Для 19-річного Іллі — це друга в кар’єрі доросла європейська «бронза». У 2021 році він став бронзовим призером чемпіонату світу і Європи у багатоборстві, у 2022 — здобув «срібло» ЧЄ у вправах на паралельних брусах.Далі на чемпіонаті Європи-2023 Ілля боротиметься за медалі у чотирьох фіналах на окремих снарядах: вільних вправах, вправах на коні, паралельних брусах, вправах на перекладині.Тренерка спортсмена Ірина Надюк відзначила, що здобути медаль Ковтун зміг завдяки своїм бійцівським якостям. Для цього гімнасту довелося на останніх снарядах виконувати максимальні комбінації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію