• У “чемпіонській” групі Першої ліги успішно стартував черкаський “ЛНЗ”
20:18, 10 квітня 2023 р.

У “чемпіонській” групі Першої ліги успішно стартував черкаський “ЛНЗ”

У “чемпіонській” групі Першої ліги успішно стартував черкаський “ЛНЗ”, фото-1

Цими вихідними стартувала весняна частина сезону у Першій лізі. За підсумками першого етапу по чотири найкращі колективи з двох груп сформували "чемпіонську" групу та боротимуться за дві прямі путівки до Прем'єр-ліги.

8 квітня черкаський ФК "ЛНЗ" на виїзді здобув перемогу над тернопільською "Нивою" з рахунком 2:1. Це перший тур "чемпіонської" групи команд Першої ліги Чемпіонату України з футболу.

Гравці черкаської команди забивали тричі у цьому матчі. На 19-й хвилині гол у ворота "Ниви" забив Назар Нич. У другому таймі на 75-й хвилині у ворота тернополян забив Максим Лоперьонок і на останній – 90-й хвилині у власні ворота забив гравець черкаської команди Олег Синьогуб.

Наступний матч "ЛНЗ" зіграє вдома 14 квітня о 14:00 проти "Епіцентра" (Кам‘янець-Подільський).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію