• Головна
  • У Черкаському коледжі стартував дев’ятий сезон безоплатних курсів програмування
14:32, 17 березня 2023 р.

У Черкаському коледжі стартував дев’ятий сезон безоплатних курсів програмування

Дев’ятий сезон безоплатних курсів програмування IT KIDS розпочався для школярів у Черкаському державному бізнес-коледжі. Як розповів Суспільному завідувач кафедри комп’ютерної інженерії Владислав Хотунов, для навчання відібрали 60 учнів з шостого по дев’ятий класи.

У Черкаському коледжі стартував дев’ятий сезон безоплатних курсів програмування, фото-1

Школярі опановуватимуть Python. Це мова програмування, яку можна запускати в різних операційних системах, розповів Владислав Хотунов:

“Передбачено програмою 12 занять – це 12 тижнів взаємодії в аудиторії, і у кінці кожен із них буде вже вміти програмувати або робити певні базові продукти за допомогою Python. Ми переглянули досвід британських клубів кодування й адаптували та переклали українською мовою. Наша задача — зробити заняття цікавими і щоб не відштовхнути, а розкрити можливості дітей, і розібратися у тому, що це нескладно насправді”.

Учасник курсів Іван вдруге бере участь у цьому проєкті:

“Я вже другий раз захотів взяти участь у цьому проєкті, щоб навчитися і потім створити свою IT-компанію. Минулого разу ми вивчали HTML, а цього разу ми будемо писати коди через Python”.

“У межах проєкту IT KIDS ми вже не перший рік співпрацюємо з черкаським бізнес-коледжем. Таким чином ми даємо можливість дітям відвідати одну з ІТ-компаній у межах мініекскурсії в інтерактивному форматі, щоб познайомитися із компанією, подивитися, які є можливості, в яких умовах працюють спеціалісти. Це для того, щоб ближче на практиці познайомитися з ІТ-галуззю”, прокоментувала керівниця черкаського ІТ-кластеру Анастасія Негода.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...