
18:33, 15 лютого 2023 р.
Призерами чемпіонату України стали черкаські тенісисти

Черкаські тенісисти стали призерами чемпіонату України
У Львівській області відбувся Чемпіонат України з тенісу настільного серед мінікадетів.
Про це повідомляє пресслужба департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.
Збірна команда юнаків Черкаської області, в складі якої виступив спортсмен КДЮСШ ЧМР Гриценко Артем, показала високі результати на змаганнях та посіла почесне ІІІ місце.

Крім "бронзи" у командних змаганнях Артем виборов ІІІ місце у парних.
Підготував юного тенісиста - Дудка Ігор.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня