• Головна
  • Перший у світі патріотичний дартс створили українці. Влучні ідеї задля перемоги!
PR
09:00, 2 березня 2023 р.
Надійне джерело

Перший у світі патріотичний дартс створили українці. Влучні ідеї задля перемоги!

PR
Перший у світі патріотичний дартс створили українці. Влучні ідеї задля перемоги!

Український бренд SVOERIDNI розробив унікальну дошку для дартсу. Симбіоз всім відомої класичної гри та жахливих реалій війни. Стилізація нікого не залишить байдужим.

Мета проекту - привернути увагу заходу до теми війни в Україні у такий неординарний спосіб, спонукати до збільшення військової допомоги та донатів на підтримку захисників нашої держави.

"Ми розуміємо, що війна по-справжньому болить нам-українцям, закордоном потроху накопичується звикання та втома. Жахливі щоденні злочини агресора відходять на другий план. І це лякає! Тож треба шукати неординарні способи і підходи, щоб утримати фокус людей з інших країн на тому, що несе російська агресія", - поділилися думками SVOERIDNI.

Перший у світі патріотичний дартс створили українці. Влучні ідеї задля перемоги!, фото-1

Безумовно, проект зацікавив і самих українців – його вже прозвали дартс-антистрес. Бо емоції від гри просто зашкалюють. На дошці для дартсу зображене все зло, з яким кожного дня стикаються українці. Кожен елемент зображення - це зрозумілий символ, який ви маєте можливість знищити. Автори проекту стверджують, кожен має право і навіть повинен випустити пару, особливо за умов щоденного стресу - це дозволяє нам бути більш ефективними і рухатися до перемоги далі.

Перший у світі патріотичний дартс створили українці. Влучні ідеї задля перемоги!, фото-2

Важливий і той момент, що дошку для дартсу розробили і втілили в життя в Україні. Десятки прототипів було створено до того, як отримали результат, яким тепер більш ніж задоволені.

«Для нас дуже важливе питання якості, тому і приділили йому багато часу та уваги. Дошка для дартсу складається з безлічі елементів. Нам вдалося підібрати якісні та витривалі матеріали, після влучання в ціль залишається ледь помітний слід, на відміну від того, що утворюється у звичайному дартсі. Крім того, лицьова панель змінна, так що згодом будуть й інші сценарії – можливість оновити свою дошку», - розповідають SVOERIDNI.

Перший у світі патріотичний дартс створили українці. Влучні ідеї задля перемоги!, фото-3

Більш детально дізнатися про проект та замовити зі знижкою можна на офіційному сайті SVOERIDNI

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дартс #антистрес #війна #донати #перемога #подарунок #патріотичний подарунок
Оголошення
live comments feed...