• Головна
  • Як користуватися електронними сигаретами Elf bar
Новини компаній
09:28, 22 грудня 2022 р.

Як користуватися електронними сигаретами Elf bar

Новини компаній

У тих, хто тільки починає знайомство з одноразовими електронками виникає багато незрозумілих моментів з приводу того, як доглядати за одноразовою сигаретою, а зокрема — зарядити її. Щоб курилка служила довго, потрібно спочатку ретельно розібратися у всіх нюансах безпечної експлуатації. Спробуємо прояснити цей момент на прикладі електронних сигарет Elf Bar, коли і як потрібно або не потрібно користуватися зарядним пристроєм.

Перед покупкою одноразових девайсів, потрібно ознайомитися з інструкцією, адже є специфічні моменти, які необхідно дізнатися до придбання одноразки Киев. Основне те, що подібні штуки мають будову, яка не передбачає зарядку і впровадження нових картриджів. Розробники пропонують 800 затяжок, а потім купити новий вейп. Ясна річ, що питання відновлення або підзарядки відходить саме собою.

Як користуватися електронними сигаретами Elf bar , фото-1

Зарядка одноразових електронних сигарет Elf Bar

З будь-якої ситуації є вихід. Трапляється навіть таке, що купленої електронної сигарети вистачає лише на кілька затяжок, але проблема в тому, що її не можна обміняти або повернути назад продавцеві. Залишається лише одне — самостійно спробувати «реанімувати».

  • Спробуйте зарядити Elf Bar звичайною зарядкою від телефону на 5 вольтів.
  • Відокремте USB, щоб оголити червоні та чорні шнури, розкрийте парилку і дбайливо дістаньте всі елементи, що в ній містяться.
  • До акумулятора з боку плюс піднесіть червоний дріт, а з протилежного — чорний. Необов'язково скріплювати дроти, достатньо просто зчепити їх, пройшовшись по них пальцями. 5 вольтів — це маленька напруга, тому струмом не вдарить.
  • Вставте блок в електричний роз'єм, і якщо все виконано, як потрібно, то хвилин за 20 пристрій уже буде готовий до використання.

Уважно огляньте Elf Bar. Він має бути цілим, не роздутим, а електрична потужність зарядного не перевищувати зазначеної норми. Після успішно завершеної процедури акуратно закрийте кришку, правильно помістивши під неї акумулятор.

Коли не можна заряджати одноразові вейпи

Спосіб підзарядки підходить тільки в тих випадках, коли парильник зробив не більше 4 затяжок. Якщо правильно курити одноразку, то вийде продовжити її термін служби. Коли курилка вже наполовину використана, то зарядити її не вийде. Також не пройде такий варіант для моделей з незнімною батареєю. У подібних випадках, якщо апарат пошкодився або перестав працювати, доведеться купувати новий. На цей момент немає легальних способів зайнятися перезарядкою одноразової електронної сигарети. Що стосується шкоди для здоров'я, вона помірна, якщо ними сильно не зловживати та вибрати мінімальний вміст нікотину.

Багаторазові електронні сигарети

У цьому випадку все набагато простіше. Існує цілих три способи як зарядити сигарету Elf Bar, а саме:

  • Використовувати конектор. Перед приєднанням до зарядки вимкніть кліромайзер. Не турбуйтеся, це не призведе до замикання і не спричинить появу вологи всередині багаторазки. Цей момент продуманий наперед і не несе загрози.
  • Мережева зарядка з умовою підтримки прописаного в інструкції вольтажу. Використовується звичайна розетка і мікро USB.
  • Зарядка від машини або комп'ютера — знадобиться лише USB дріт.

Є моделі вейпів з пальчиковими батареями. Їх заряджають спеціально призначеним для цього пристроєм. Після покупки повністю посадіть акумулятор і прочитайте повну інструкцію, як користуватися електронною сигаретою, і тільки потім займайтеся підвищенням потужності заряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...