• Головна
  • Теплиця – як підібрати, на що звернути увагу
Новини компаній
13:00, 10 листопада 2022 р.

Теплиця – як підібрати, на що звернути увагу

Новини компаній

Теплиця – це одна з найпопулярніших та найпоширеніших конструкцій, якими користуються як підприємці, так і просто люди, в яких є ділянка біля дому. Купити її зовсім не важко, крім того, на ринку представлені найрізноманітніші варіанти – полікарбонатні, металеві, дерев’яні. Форму, також, можна обрати будь-яку – прямокутна, квадратна, піраміда і т.п. Проте, якому варіанту краще надати перевагу? Варто розібратися.

Ідеальна теплиця має забезпечувати рослини надійним захистом, бути виконаною з якісних матеріалів, та бути здатною витримувати погодні умови певного регіону. Практичність та зручність експлуатації, також бажані, як і доступна вартість конструкції.

Дачна теплиця – яку придбати

Теплиця – як підібрати, на що звернути увагу, фото-1

Мотиви для придбання теплиці з полікарбонату у кожного свої. Якщо одним людям буде достатньо того, що вона симпатично виглядає на тлі заміського будиночка чи ділянки, то для інших – це допомога в господарстві, або ж повноцінний бізнес. В останньому випадку, вимоги до характеристик теплиці набагато вищі, проте й зовнішній вигляд не залишається байдужим.

Перед вибором теплиці під плівку, варто визначитися, для чого вона буде використовуватися. Адже конструкція для домашнього господарства, та для ведення масштабного бізнесу, значно відрізняються між собою. Крім того, треба обрати й інші параметри:

  • стаціонарний, або розбірний варіант – зі стаціонарним комплектом возитись менше, адже його потрібно встановити лише один раз; розбірна теплиця встановлюється та розбирається двічі на рік;
  • для яких рослин буде використовуватися теплиця – основний критерій, від якого залежить остаточний вибір; якщо одні види рослин можуть вирощуватися разом, то інші можна розміщувати лише окремо;
  • вирощувальну систему – ґрунт чи субстрат, такий, як торфосуміш, кокос, керамзит, туф, перліт, мінвата чи вермикуліт;
  • систему поливу – залежить від того, який спосіб вирощування було обрано; просто лійкою, напівавтоматична чи повністю автоматизована система.

Вибір системи поливу впливає на вибір самої теплиці. Усе необхідне, включаючи системи поливу для конструкції, а також інші матеріали, можна придбати в інтернет-магазині Нова Теплиця. Менеджери допоможуть підібрати оптимальний комплект для дачі.

Найкраще місце для встановлення теплиці

Теплиця – як підібрати, на що звернути увагу, фото-2

Енергія сонця має використовуватися теплицею максимально продуктивно. Проте, на ділянці зовсім небагато подібних місць, і їх розміру може бути замало, тож варто зважити все заздалегідь. Також, необхідно обирати максимально захищену від протягів та сильних вітрів ділянку. Це допоможе продовжити термін експлуатації теплиці.

Зовнішнє обдування здійснює великий вплив на температурний режим усередині конструкції. Через це, повітря має властивість різко нагріватися, або, так само різко, охолоджуватися. Теплицю розміщують так, щоб сонце освітлювало її весь день. Бажано, робити це в довжину з півночі на південь. Саме так можна отримати оптимальні умови для вирощування врожаю.

На відео можна переглянути як встановити теплицю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...