• Головна
  • МТБ Банк відкрив відділення у Черкасах
Новини компаній
09:00, 11 листопада 2022 р.

МТБ Банк відкрив відділення у Черкасах

Новини компаній
МТБ Банк відкрив відділення у Черкасах

Складна ситуація в країні, часткова окупація територій вимагає від фінансових структур знаходити рішення для того, щоб клієнти, як і раніше, відчували безперервність та безпеку банківських операцій, мали повноцінний доступ до сервісів та послуг. Саме з такою метою МТБ Банк зробив крок на зустріч мешканцям центрального регіону країни і відкрив своє відділення у Черкасах.

В самому центрі нашої країни побудовано сучасний офіс МТБ Банку у форматі open space и тепер кожен мешканець Черкас може отримати весь спектр банківських продуктів, послуг і сервіс найвищого рівня. Що відразу впадає у вічі, коли заходиш до відділення – робоче місце bank teller. Це працівник банку, який є першою лінією обслуговування клієнтів та забезпечує більшість клієнтської транзакційної підтримки. Саме bank teller допоможе клієнтам здійснити будь-яку фінансову операцію чи відповість на запитання.

МТБ Банк відкрив відділення у Черкасах, фото-1

Тут черкасці можуть отримати оптимальні умови обслуговування, професійну консультацію з фінансових питань, оформити кредит чи депозит, замовити платіжну картку, здійснити необхідні платежі, купити страховку або скористатися послугами депозитарію - помістити свої цінності до банківського сейфу. У відділенні МТБ Банку є цілодобовий банкомат, клієнтам доступний вихід в інтернет через wi-fi.

 «Офлайн-банкінг залишається важливою ділянкою у сфері надання банківських послуг, тому ми продовжуємо розвиток своєї мережі і ось, нарешті, відкрилися в Черкасах. Наша команда зробить все можливе для забезпечення комфортного рівня обслуговування та зручного сервісу. А ще – саме тут кожен мешканець Черкас зможе незабаром отримати Картку черкасця, яка буде водночас і платіжною карткою, і проїзним льотним документом, і в перспективі – завдяки їй можна буде скористатися пільгами і соціальними програмами», - розповів заступник Голови правління МТБ Банку Геннадій Тищенко. 

Відділення МТБ Банк в Черкасах працює з 8.30 до 17.30 (крім суботи та неділі), а каса – з 9.00 до 17.00.  Розташоване за адресою: Дашковича Остафія, буд. 30 (бульвар Шевченка, буд. 224).

МТБ Банк відкрив відділення у Черкасах, фото-2

Довідково: 

МТБ Банк майже одноліток незалежної України – у листопаді фінансовій установі виповнилося 29 років. Сьогодні  відділення банку працюють у 11 регіонах. Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів, кілька років поспіль отримує звання «БАНК РОКУ» від Міжнародного фінансового клубу «Банкір», у 2018 році нагороджений відзнакою «Фінансовий Оскар», входить до списку 25 провідних банків України. За чистими активами банк посідає 21 місце із 67 українських банків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МТБ Банк
Оголошення
live comments feed...