• Головна
  • Способи швидкої зарядки Ельф Бара — як заряджати електронку
Новини компаній
13:45, 26 жовтня 2022 р.

Способи швидкої зарядки Ельф Бара — як заряджати електронку

Новини компаній

Заправляти одноразку технічно можливо. Щоб, наприклад, залити жижу в Elf Bar або зарядити батарею одноразової POD-системи, знадобляться пінцет, тестер, зарядний пристрій, паяльник і сольова рідина. Сам корпус девайса доведеться розібрати, а потім акуратно зібрати без порушення його функціоналу. Всі одноразові сигарети мають вбудовані літій-іонні джерела живлення, придатні для повторного використання. Зі сказаного вище слідує, що за бажання відновлення працездатності електронної сигарети Ельф Бар можна провести попри конструкційні обмеження. Докладніше про те, як безпечно зарядити Elf Bar, ми поговоримо нижче.

Дозаправка та перезарядка Elfbar

Курячи одноразовые поды бренду витрачається не тільки ресурс батареї, а й заправлена ​​в пристрій курильна рідина. Якщо жижа чи джус (на сленгу вейперів) вичерпається, підзарядка гаджета втрачає сенс. Але оскільки на питання, чи можна заправляти одноразову електронну сигарету, ми дали ствердну відповідь, поговоримо про спосіб провернути цю маніпуляцію.

Щоб виконати перезарядку одноразки Ельфбар:

  • Купіть рідину з необхідним смаком для багаторазових електронних сигарет, а також невеликий шприц.
  • Розберіть прилад для куріння, спершу вивчивши гайди на Ютуб про те, як це зробити.
  • За допомогою шприца просочіть пористу тканину випарника. Головне — знати міру, аби не переборщити.
  • Поверніть аксесуар до вихідного стану.

Ось так одноразовий под стає багаторазовим. Втім, зловживати з такими заправками не варто. Після другого, максимум третього разу тканина у випарнику починає перегоряти, що позначається на якості та смаку пари.

Способи швидкої зарядки Ельф Бара — як заряджати електронку, фото-1

Як зарядити акумулятор одноразового поду?

Насамперед потрібно забезпечити доступ до контактів батареї, з'ясувавши, де розташований плюс та мінус. На всіх акумуляторах вони позначаються знаками полярності, тому проблем не виникне. Одноразова електронна сигарета заряджається двома способами:

  • за допомогою зарядного пристрою для літієвих акумуляторів на 3.7 V;
  • телефонною зарядкою потужністю понад 5 V.

Перший варіант простий, оскільки необхідно вставити батарею одноразки в зарядний пристрій, не поділяючи її з корпусом сигарети. Гаджет сам підтримуватиме потрібний зарядний режим, ініціювавши автоматичне вимкнення після поповнення енергії. Якщо можливості вставити батарею описаним способом немає, під'єднайте дроти акумулятора до «+» та «–» зарядки. Для цього не обов'язково паяти контакти, можна використовувати канцелярські затискачі, скріпки, клейку стрічку тощо.

Через відсутність зарядного девайса в хід йдуть підручні засоби. Візьміть телефонну зарядку, відріжте гніздо microUSB, очистіть кінці проводів. За допомогою тестера визначте полярність напруги на виходах, щоб з'єднати їх із плюсом та мінусом на батареї одноразки. Як правило, чорний провід — це «-», а червоний — «+». Залишиться з'єднати контакти, подати струм і зачекати годину-півтори, поки зарядиться пристрій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...