• Головна
  • Адвокатське об'єднання «Захист» - це найбільша в Україні адвокатська компанія, яка заснована 1 грудня 2011 року
Новини компаній
17:00, 14 жовтня 2022 р.

Адвокатське об'єднання «Захист» - це найбільша в Україні адвокатська компанія, яка заснована 1 грудня 2011 року

Новини компаній
Адвокатське об'єднання «Захист» - це найбільша в Україні адвокатська компанія,  яка заснована 1 грудня 2011 року, фото-1

Адвокатське об'єднання «Захист» буде обслуговувати Вас в місті Черкаси.

Черкаси місто на Дніпрі в самому центрі України. Черкаська область розташована у центральній частині України, в басейні середньої течії Дніпра. Межує на півночі з Київською, на сході – з Полтавською, на півдні – з Кіровоградською, і на заході – з Вінницькою областями.

Адвокатське об'єднання «Захист» - це найбільша в Україні адвокатська компанія,  яка заснована 1 грудня 2011 року, фото-2

В нашому відділенні Ви отримаєте професійну консультацію юриста, дуже важливо завітати до нас саме на офісне відділення тому що так ми можемо надати більш детальну інформацію по Вашій справі, провести професійний аналіз справи, прораховувати ризики, сформувати правову позицію по справі та ознайомитися з документами. Якщо Ви не знаходитесь в місті Черкаси ми запрошуємо Вас відвідати дуже гарне місто та прийти до нас на консультацію.

В Адвокатському об'єднанні «Захист» Ви познайомитесь з командою професійних юристів, які володіють належним кваліфікаційним рівнем, глибокими знаннями в галузі юриспруденції, а також тривалим досвідом роботи в цій сфері. Ми гарантуємо Вам професійний та індивідуальний підхід, критичне мислення та креативне бачення щодо Вашої справи. Наше основне завдання – допомога клієнтові в якнайскорішому вирішенні його справи та пошуку оптимальних рішень з актуальних правових питань з огляду на специфіку його діяльності чи проблеми та на основі конфіденційності.

Ми надаємо якісні юридичні послуги такого спрямування:

  • в сфері сімейних, спадкових, житлових і трудових конфліктів (розлучення, аліменти, позбавлення батьківських прав, встановлення місця проживання з одним із батьків; Прийняття спадщини, спадкові спори, відновлення сроків вступу до спадщини; Заборгованості по ЖКП, судові спорі, незаконне відключення ЖКП; Незаконне звільнення з роботи, заборгованості по ЗП, порушення трудового законодавства)
  • в сфері врегулювання банківських суперечок та захист прав споживачів (банківські суперечки та захист прав споживачів; Незаконні відсотки, вирішення банківських судових спорів; Судові спори з МФО; Списання незаконних відсотків; Вирішення іпотечних спорів; проведення процедури банкрутства фізичної особи).
Адвокатське об'єднання «Захист» - це найбільша в Україні адвокатська компанія,  яка заснована 1 грудня 2011 року, фото-3

Звертайтесь за допомогою на безкоштовну гарячу лінію – 0800403303, а також підписуйтесь на наші соціальні мережі в Інстаграм, Фейсбук, Телеграмі та Ютубі, де ми публікуємо новини у сфері юриспруденції та роз’яснення чинних законів та прав громадян.

Для більш детальної інформації щодо нашої компанії Ви можете звернутися за посиланням на наш сайт: https://zahist.in.ua/

Наші соцмережах:

Інстаграм: https://www.instagram.com/ao_zahist/?hl=ru

Телеграм посилання, де Ви можете отримати допомогу онлайн та записатись на консультацію до юриста: https://t.me/Advocat_association_Zahist.

Наше Адвокатське об'єднання завжди прагне допомогти людям щоб Вони були максимально задоволені від результату праці наших фахівців. Щодо ціни наших послуг то ціна може бути різною залежно від ступеню тяжкості справи, але можемо Вас запевнити що ціни дуже демократичні, а якщо клієнт звертається до нас повторно ми можемо зробити йому знижку на весь спектр послуг.

До того ж пропонуємо Вам придбати карту нашого клубу Адвокатського об'єднання «Захист» адже ви можете вирішити свої юридичні проблеми заощадивши значні кошти та мати свого власного адвоката, який може Вас консультувати в будь-який час, тому якщо Ви наш постійний клієнт ми можемо Вам надати нашу карту на безоплатній основі.

Довіртесь професіоналам, зверніться з Вашими питаннями до нас! Ми віримо в Вас і нашу компанію.

Будемо раді вам допомогти в місті Черкаси!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...