• Головна
  • Переховувався з 2014 року: громадянина Азербайджану примусово видворили з Умані
10:00, 8 жовтня 2022 р.
Надійне джерело

Переховувався з 2014 року: громадянина Азербайджану примусово видворили з Умані

Переховувався з 2014 року: громадянина Азербайджану примусово видворили з Умані

Про це повідомили в пресслужбі Міграційної служби в Черкаської області.

31-річний іноземець прибув в Україну наприкінці серпня 2013 року, користуючись безвізовим режимом. Після закінчення дозволеного терміну перебування виїжджати не планував.

Набувши статусу нелегального мігранта в Україні, іноземця виявили у травні 2014 року міграційники у Львівській області. На чоловіка наклали штраф і він зобов’язався протягом місяця самостійно виїхати за межі України. Натомість іноземець виїхав в іншу область і почав переховуватися від міграційників, поки не потрапив на Черкащину, в Умань.

У серпні 2022 року громадянина Азербайджану виявили в районі паломництва брацлавських хасидів.

Оскільки він не виконав рішення про примусове повернення, працівники Уманського відділу міграційки звернулися до суду про його примусове видворення. Після задоволення позову іноземця доставили до Миколаївського пункту перебування іноземців та осіб без громадянства, де він очікував на виготовлення свідоцтва на повернення. Адже у березні 2021 року закінчився національний паспорт іноземця, на підставі якого він заїхав в Україну.

Після виготовлення документів чоловіка супроводили до пункту контролю “Могилів-Подільський” та передали прикордонникам. Повернутися в Україну він зможе не раніше 7 жовтня 2027 року.

Джерело: Вісімнадцять три нулі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...