• Головна
  • Московські попи подякували Бондаренку та повідомили, що будуть захищати Соборний парк від “антицерковних дій”
18:30, 6 жовтня 2022 р.
Надійне джерело

Московські попи подякували Бондаренку та повідомили, що будуть захищати Соборний парк від “антицерковних дій”

Московські попи подякували Бондаренку та повідомили, що будуть захищати Соборний парк від “антицерковних дій”

29 вересня 26 депутатів підтримали рішення про відчуження у московських попів землі під зеленими насадженнями на території парку із міркування суспільних потреб. Ухваленню рішення передувала дискусія у сесійній залі, під час якої міський голова Черкас та частина його політичних соратників вступились за церковників, втім на фінальне голосування це не вплинуло.

Зі свого боку представники московського патріархату у Черкасах опублікували текст звернення, у якому назвали відчуження землі у них “антицерковних” кроком та розповіли про нібито “безпрецедентні” культурні заходи, які проводять клірики у цьому парку.

“…всім відомо, що Соборний парк утримується церквою нічим не гірше, ніж більшість інших парків міста, а суспільно значимі культурно-масові заходи, які проводить у парку Черкаська єпархія Української Православної Церкви, є безпрецедентними за своїм масштабом та духовно-культурною користю для містян. Про це прекрасно знають всі мешканці Черкас. Та мабуть усі, окрім деяких депутатів” – зазначили у публікації московських попів

Крім того, церковники подякували міському голові та іншим депутатам “які трудяться на благо громади” та не підтримали відповідне рішення.

“Важливо відмітити, що мер міста Черкаси А.В. Бондаренко та ще низка депутатів, які справді трудяться на благо черкащан і розуміють їх реальні потреби та побажання, а не займаються піаром на стражданнях людей, не тільки не голосували за це рішення, але і публічно заявили свою незгоду щодо постановки такого питання” – йдеться у тексті.

Також представники московської церкви заявляють, що готові захищати парк у різний спосіб, як йдеться у повідомленні  “у юридичній та суспільній площині, якщо потрібно – в судах, колективно та індивідуально”, а також пригрозили депутатам публічним осудом за підтримку цієї, як вони вважають, “цинічної антицерковної дії”.

Зауважимо, що під час служб та обрядів церкви московського патріархату продовжують почитати настоятеля московської православної церкви патріарха кіріла, який відкрито підтримує збройну агресію росіян проти України. Крім того, представники московської православної церкви активно співпрацюють з ворогом на окупованих територіях. Також у публічних джерелах відсутня інформація про активну та систематичну підтримку Збройних сил України з боку офіційних представників цієї релігійної спільноти.

Джерело: Вісімнадцять три нулі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...