• Головна
  • З 1 жовтня субсидії та пільги буде виплачувати Пенсійний фонд України
21:30, 27 вересня
Надійне джерело

З 1 жовтня субсидії та пільги буде виплачувати Пенсійний фонд України

З 1 жовтня субсидії та пільги буде виплачувати Пенсійний фонд України

Це зроблено, аби захистити права внутрішньо переміщених осіб на отримання субсидій і пільг.

Зміни набули чинності після ухвалення Кабінетом Міністрів постанови "Про надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу Пенсійним фондом України". Вони викликані потребами воєнного стану, зокрема, активним переміщенням населення з небезпечних регіонів.

Документ передбачає, що з 1 жовтня виплата субсидій та пільг населенню стане обов'язком Пенсійного фонду України. А з 1 грудня Фонд також займатиметься і призначенням субсидій та пільг.

Українці, як і раніше, отримуватимуть виплати на свій банківський рахунок або готівкою через пошту.

«Міністерство соціальної політики розробило алгоритм таких виплат. Незалежно від місця, звідки людина звертається, її заявка опрацьовується у Пенсійному фонді. Зразу формуватиметься виплатна відомість, і гроші оперативно надходитимуть на рахунки, оскільки Пенсійний фонд своїм рішенням звертатиметься до банку, а банк розподілятиме ці гроші на рахунки людей», – пояснює заступниця директора департаменту соціальної політики Катерина Бінусова.

Катерина Бінусова також пояснила, що для захисту прав внутрішньо переміщених осіб на отримання субсидій і пільг, у Пенсійному фонді призначення такої допомоги планують здійснювати екстериторіально, тобто громадяни матимуть можливість подавати документи на отримання виплат з будь-якої точки держави.

Джерело: Прочерк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...