• Головна
  • Відбулася творча зустріч зі смілянським автором захоплюючого роману
11:00, 26 вересня
Надійне джерело

Відбулася творча зустріч зі смілянським автором захоплюючого роману

Відбулася творча зустріч зі смілянським автором захоплюючого роману

На зустріч прийшли його колеги-журналісти, письменники, працівники культури, громадські діячі, читачі — шанувальники художньої літератури. Серед учасників зустрічі були переселенці з тимчасово окупованих територій, котрі активно відстоюють українську державність і опановують українську мову.

Усіх присутніх, передусім самого автора, привітала заступниця міського голови Тетяна Карло. Вона зазначила, що видання цієї книги є важливою подією в культурному житті Сміли, особливо в нинішніх умовах російської агресії росії проти нашої держави.

Зі своїм словом про нову книгу і про її важливість для подальшого насичення українськомовного простору, запобігання російському лінгвоциду говорили кандидатка філологічних наук, доцент столичного Університету сучасних знань Любов Дяченко-Лисенко, відомий смілянський письменник Анатолій Горбівненко, громадська діячка Валентина Осінська, представники громадської організації «Сміла-СІЧ» та інші.

У режимі он-лайн вдалося послухати думку Заслуженого журналіста України Олександра Вівчарика.

З інтересом присутні слухали виступ етнічного росіянина, який із захопленням говорив про свою повагу до української мови та значення її опанування всіма громадянами нашої держави: це Олег Іванов, який служить парафіяльним священиком на Смілянщині.

Сам автор розповів про історію написання роману, відповів на численні запитання, а на завершення зустрічі подарував присутнім свою книгу з авторським підписом.

Кошти, пожертвувані гостями, підуть на підтримку ЗСУ.

Джерело: Прочерк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...