• Головна
  • Родина черкащан взяла до себе хлопця, батько якого зник на війні
12:00, 25 вересня
Надійне джерело

Родина черкащан взяла до себе хлопця, батько якого зник на війні

Родина черкащан взяла до себе хлопця, батько якого зник на війні

До неї влаштували неповнолітнього хлопця, батько якого зник безвісти на війні, а мати – позбавлена батьківських прав.

Про це повідомила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Подружжя, яке виявило бажання створити на базі їх родини, прийомну сім’ю, виховують двох спільних дітей, працевлаштовані, до кримінальної відповідальності не притягувались. Відповідно до медичних висновків, заявники здорові та можуть виконувати обов’язки прийомних батьків”, – зазначила Валерія Бандурко.

За її словами, родина має власне житло, санітарно-гігієнічні умови помешкання відповідають вимогам. Кімнати облаштовані для повноцінного проживання, відпочинку, навчання та всебічного розвитку дітей.

Підставою для влаштування дитини в сім’ю було повідомлення про те, що батько неповнолітнього зник безвісти, перебуваючи на службі у ЗСУ. Мати дитини перебувала у місцях позбавлення волі. Наразі її місце перебування невідоме.

“Родина, яка виявила бажання взяти на виховання неповнолітнього хлопчика, знайома з ним тривалий час, знають його життєву ситуацію, розуміють потреби. Цей намір підтримують і власні діти прийомних батьків. Сам же хлопчик також виявив бажання проживати в прийомній родині, про що написав відповідну заяву”, – додала Валерія Бандурко.

Джерело: Вісімнадцять три нулі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...