• Головна
  • Спирт класу «Екстра» – ідеальним для лікерів та настоянок
Новини компаній
14:21, 19 вересня

Спирт класу «Екстра» – ідеальним для лікерів та настоянок

Новини компаній

Виготовлений з аграрної сировини – картоплі та зернових культур – спирт класу «Екстра» – повністю натуральний продукт. Очищений та підготовлений до використання, цей різновид етанолу має:

·високі показники якості;

·оптимальний за ціною;

·пропонує достатній рівень смакових та інших властивостей.

Спирт «Екстра» купити можна у виробників, що отримують його традиційною технологією – природним бродінням. Якісне очищення гарантує скорочення вмісту домішок і створення привабливого за ціною та якістю харчового спирту. Про застосування спирту цього сорту розкажемо трохи далі. А зараз про те, як його виготовляють.

Природне бродіння: як добувають спирт «Екстра»

Процес добування спирту класу «Екстра» достатньо простий і є класичним способом отримання спирту:

·бродіння сировини;

·отримання спиртового сирцю;

·фільтрування продукції;

·отримання готового етанолу після остаточної переробки.

Великі резервуари заповнюють сировиною та додають спиртові дріжджі спеціальної модифікації. Вони посилюють процес бродіння і прискорюють його, не втручаючись у сам природний спосіб добування харчового спирту-сирцю. Коли після бродіння можна отримати у ректифікаційному обладнанні спирт, продукт переганяють на фільтрацію.

Спеціальні фільтри дозволяють отримати якісний продукт із високим рівнем очищення від різноманітних масел, домішків та інших компонентів, що погіршують якість спирту.

Чому спирт «Екстра» вважають золотою серединою між якістю та ціною

Все дуже просто. У цьому спирті малий вміст негативних речовин, що є неприємними на смак та запах домішками. Крім того, ці компоненти, що вже частково відфільтровані, можуть викликати похмілля та інші неприємні почуття у користувачів. Зрозуміло, що високоякісні сорти спирту, які мають очищення високого рівня та мінімальні показники наявності метанолу, коштують значно дорожче. Проте більшість показників не суттєво відрізняються від тих, що можна помітити лише у сортах преміум-класу.

Спирт – компонента міцних напоїв, де загальна композиція смаку та запаху у лікерах та інших горілчаних виробах, цілком гармонійна і не потребує поліпшення.

Саме тому задовільна якість і помірна ціна «Екстри» і є «золотою серединою» серед спиртів та спиртових рідин у виробників.

Ще трохи про показники спирту «Екстра»

Спирт «екстра» має хороші показники по вмісту різноманітних компонентів. Для якісного спирту вони цілком відповідають вимогам виробників очищених алкогольних напоїв:

·проба на окислюваність – не менше 20 хвилин;

·кількість альдегідів, що викликають головний біль та дискомфорт на тому ж рівні, що у сортах преміум класу – не більше 2 мг на кубічний дециметр;

·кількість сивушного масла – не більше 7 мг на дм кубічний;

·кількість метилового спирту не більше 0,02%;

·наявність вільних кислот – дорівнює або менше ніж 12 мг на куб. дм;

·кількість можливого сухого залишку – 5 мг на дм кубічний.

Виготовлення спирту за допомогою ректифікаційних колон, дозволяє досягти показників чистоти спирту 96%.

Для чого в основному використовують спирт «Екстра»

Його можна застосовувати в основному для виготовлення настоянок, різноманітних лікерів. Дехто вважає його ідеальним для зміцнення вина. Проте не всі рекомендують його застосовувати для приготування горілки. Краща горілка все ж виготовляється із преміальних сортів. Якщо для лікерів та настоянок специфічний смак «Екстри» не має значення, адже смак формують інші інгредієнти, то для горілки цей сорт спирту не є кращим варіантом.

Як і кожен спирт, сорт «Екстра» має свій спосіб використання. Природний, отриманий з натуральної сировини спирт – недорогий, але якісний замінник преміум сортів для настоянок та лікерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...