• Головна
  • У Черкасах з'явиться ріелторський клуб
11:40, 18 серпня 2009 р.

У Черкасах з'явиться ріелторський клуб

Черкаські агентства нерухомості, щоб поліпшити якість надання послуг клієнтам і самим працювати за однаковими правилами та принципами, хочуть домовитися про єдині правила роботи. Для цього вони вирішили об'єднатися в організацію під назвою "Черкаський ріелторський клуб".

– Зараз у нас обговорюється питання з приводу об'єднання інформаційних баз агентств нерухомості, щоб люди отримували реальну інформацію про об'єкти, що продаються на ринку, – говорить голова Черкаського регіонального відділення асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України Олена Крутінь.

Справа у тому, що, як зазначає директор АН "Март" Михайло Моторний, незважаючи на те, що якість роботи агентств нерухомості зросла (у кризу їх загальна кількість в Черкасах зменшилася приблизно вдвічі, а вижили на ринку лише досвідчені і професійні агентства), у рекламно-інформаційних виданнях все одно можна зустріти оголошення про продаж неіснуючих квартир.

– Так деякі агентства ловлять клієнтів. Люди приходять у те агентство, а їм кажуть, що за оголошенням квартира вже продана. І далі починають працювати з клієнтами, пропонуючи їм щось інше. Ми вважаємо, що це некоректно, – говорить Михайло Моторний.

Ще однією причиною об'єднання черкаських ріелторів у клуб є юридична захищеність як споживача послуг, так і тих, хто їх надає

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...