• Головна
  • Контргайка з нержавіючої сталі
Новини компаній
08:53, 15 листопада 2022 р.

Контргайка з нержавіючої сталі

Новини компаній
Контргайка з нержавіючої сталі, фото-1

Різьбові деталі застосовуються у випадках, коли неможливо виконати зварювальні роботи. Таких виробів роблять дуже багато з різними характеристиками. Вони відрізняються за наступними параметрами: максимально допустимим тиском, класом міцності, маркою сталі, розмірами та іншими. У цій статті детальніше розглянемо таку деталь, як контргайка нержавіюча – це одна з найпростіших у виготовленні та застосуванні деталей.

Основна функція контргайки – це додатковий та надійний затискач інших виробів. Для цього її використовують разом із гайкою. Така конструкція унеможливлює самостійне розвінчування з'єднання.

Існує кілька ситуацій, коли контргайка монтується в інший спосіб:

1. Якщо до пластикової бочки або іншої ємності потрібно приєднати кран з нержавіючої сталі, тоді краще купувати його з внутрішнім різьбленням і вкрутити ніпель. Після чого просунути конструкцію в отвір у бочці та затиснути контргайкою. У разі шестигранник на ніпелі виступає ролі опори.

2. Якщо необхідно приєднати та затиснути різьбову ділянку трубопроводу (наприклад, цистерну та кран, фільтр та клапан), тоді потрібно купити деталь, яка називається «зганянням у складання». Вона складається з таких елементів:

  • згону;
  • муфти;
  • контргайки.

У такому разі вийде надійне та ефективне з'єднання.

Підбір контргайок нержавіючих

Перед покупкою контргайки необхідно визначитися з такими параметрами:

  • Тип різьблення. Їх існує багато видів, але найпоширенішими є: трубна (більша, використовується в більшості випадків) і метрична (дрібна, зазвичай використовується в металовиробах).
  • Діаметр деталі. Даний розмір можна подивитися на корпусі виробу, до якого приєднуватиметься контргайка (там він вказаний у дюймах) або виміряти вручну штангенциркулем (принаймні лінійкою) в міліметрах. Після чого повідомити його консультанта в магазині і він підбере відповідну деталь.
  • Маркою стали. Деталь виготовляють із нержавіючих виробів AISI 304 і AISI 316. Перший варіант – це харчова сталь, яка використовується на більшості підприємствах. Другий варіант – це кислотостійка сталь, яка витримує більш агресивне середовище (луги та кислоти), застосовується на фармацевтичних та хімічних підприємствах.

Купити контргайку з нержавіючої сталі в Україні

Придбати контргайку з нержавіючої сталі можна у нашому інтернет-магазині fiting.top У нас великий вибір цієї деталі з різними параметрами. Товар відправляється по всій території України за допомогою компанії Нова Пошта. Для уточнення всіх нюансів звертайтеся до наших фахівців, вони дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, і допоможуть підібрати необхідну контргайку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...