• Головна
  • У Чорнобаї обговорили зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік ВПО
18:30, 29 серпня 2022 р.
Надійне джерело

У Чорнобаї обговорили зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік ВПО

У Чорнобаї обговорили зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік ВПО

Постановою Уряду від 1 липня 2022 року № 755 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 і від 20 березня 2022 р. № 332» внесено зміни, зокрема, до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою КМУ від1 жовтня 2014 р. № 509.

Так, зазначеними змінами врегульовано, що у разі відсутності документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, під час подання заяви про взяття на облік у період дії воєнного стану заявник пред’являє відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України або її спеціальний статус, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг із використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент. Якщо ж немає змоги пред’явити електронну версію паспорту, то потрібно надати довідку про подання документів для оформлення паспорта громадянина України, видану підрозділом Міграційної служби або центром надання адміністративних послуг, у разі оформлення паспорта громадянина України у формі книжечки або у разі вклеювання до паспорта фотокартки при досягненні 25 або 45 років.

Документи для оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта подаються особою до підрозділу ДМС за місцем звернення особи. Можна звернутися у порядку «живої» черги або ж спланувати візит за допомогою електронного сервісу «Електронна черга» на сайті ДМС.

За повідомленням Міграційної служби Черкащини

Джерело: Прочерк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...