• Головна
  • Робоча нарада щодо погашення заборгованості відбулася в обласній адміністрації: боргів мільйони
19:30, 28 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Робоча нарада щодо погашення заборгованості відбулася в обласній адміністрації: боргів мільйони

Робоча нарада щодо погашення заборгованості відбулася в обласній адміністрації: боргів мільйони

На нараді були присутні начальник управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Черкаській області Олег Коваль, заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області Любов Струніна, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Віталій Таран, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Черкаській області Любов Ткаченко.

Олег Коваль доповів, що станом на 01.08.2022 року заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиного внеску) склала 270,4 млн грн, в т.ч. заборгованість по банкрутах - 30,7 млн гривень. За рахунок вжитих Головним управлінням ДПС у Черкаській області заходів, починаючи з червня цього року спостерігається стала тенденція скорочення заборгованості з єдиного внеску, а саме: у червні – скорочення на 5,3 млн грн (або на 2 відс.), у липні – на 6,7 млн гривень (або на 2,4 відс.).

На засідання були запрошені керівники підприємств-боржників, з якими проведена конструктивна бесіда щодо погашення заборгованості. Також узгоджено план напрацювання додаткових дієвих заходів щодо стягнення заборгованості.

Державна податкова служба України

Головне управління

ДПС у Черкаській області

Джерело: Прочерк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...