• Головна
  • У Фізико-математичному ліцеї Черкас – новий директор
09:30, 26 серпня 2022 р.
Надійне джерело

У Фізико-математичному ліцеї Черкас – новий директор

У Фізико-математичному ліцеї Черкас – новий директор

Під час зустрічі з трудовим колективом очільник громади відзначив, що Черкаський фізико-математичний ліцей вже багато років входить до числа рейтингових українських навчальних закладів.

«Це великий аванс довіри – очолити такий колектив і гордо нести його ім’я, щоби воно викарбовувалося на сторінках сучасної української освіти. Взагалі приємно, що наші Черкаські школи за останнє десятиріччя піднялися і тримають високий рівень в Україні за якістю освіти», – відзначив Анатолій Бондаренко.

Від імені Черкаської міської ради вручив попередньому директору ФІМЛІ Івану Плющаю Почесну грамоту і подякував за 29 років сумлінної праці, значний внесок у розвиток навчального закладу, галузі освіти й життя міста.

Адже разом із колективом він організував і успішно розвивав перший в історії Черкащини ліцей. Іван Плющай – Заслужений вчитель України, Відмінник народної освіти України, автор численних навчальних посібників і публікацій у педагогічній пресі. Його ім’я внесено в "Книгу педагогічної слави України".

«Дякую колективу ліцею за підтримку і велику працю, вкладену в навчання і виховання учнів, – сказав Іван Іванович. – А від імені колективу дякую міському голові за систематичну допомогу нашому закладу для зміцнення побуту, технічного оснащення й моральну підтримку».

Новопризначений директор ФІМЛІ Юрій Фірсович Зімнін – теж досвідчений педагог і керівник.

Працював заступником директора Гуманітарно-правового ліцею в Черкасах. За останні десять років 143 його учні стали призерами міських, обласних конкурсів та олімпіад. 56 учнів вибороли призові місця в захисті наукових робіт Малої Академії Наук, двоє з них – Всеукраїнського рівня. Юрій Зімнін – переможець у міському конкурсі фахової майстерності «Вчитель року», є лауреатом обласної премії імені Олександра Захаренка.

Вітаючи новопризначеного директора ФІМЛІ, міський голова Черкас побажав успіхів і вміння тримати рівень, яку нині має ліцей. Юрій Зімнін запевнив, що буде розвивати кращі традиції цього навчального закладу і закликав усіх до співпраці.

Насамкінець міський голова Черкас підкреслив: «Найближче завдання міської влади й освітян – забезпечити умови для того, аби навчальний процес проходив офлайн. А найголовніше для всіх – аби закінчилася війна і настала перемога. Наша нація згуртована, тому я переконаний: ми обов’язково переможемо. І значна роль у перемозі належить освітянам, які не просто тримають трудовий фронт, а й забезпечують виховання гідного майбгьог7о нашої Незалежної України».

Довідково:

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) було засновано 1993 року як перший навчальний заклад нового типу – ліцей – із поглибленим вивченням математики і фізики.

У 2005 році ФІМЛІ став дипломантом фінального етапу конкурсу якості «100 кращих товарів і послуг України» в номінації «освітні послуги».

Нині бренд і логотип "ФІМЛІ" відомі в Україні й за кордоном.

Сьогодні в ліцеї у 12 академічних групах (класах) навчається 342 учні. За роки свого існування ліцей дав дорогу в життя майже 7 тисячам вихованців.

Про це повідомляє сайт ЧМР.

Джерело: Прочерк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...