• Головна
  • Абсолютна більшість українців упевнена, що ми зможемо відбити напад росіян
12:30, 25 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Абсолютна більшість українців упевнена, що ми зможемо відбити напад росіян

Абсолютна більшість українців упевнена, що ми зможемо відбити напад росіян

Такі результати опитування соціологічної групи “Рейтинг”.

Близько 60% опитуваних зазначили, що для перемоги у війні необхідний більш тривалий час: 20% вважають, що необхідно більше року, 40% – півроку-рік. Водночас, майже чверть оцінюють необхідний для перемоги час до кількох місяців.

Якби сьогодні стояв вибір підтримати проголошення Незалежності України, то абсолютна більшість – 86% однозначно і 11% скоріше, зробили б це. Порівняно з минулим роком цей показник зріс з 80% до 97%, порівняно з 2012 роком – з 62 до 97%.

Абсолютна більшість опитаних ідентифікує себе як громадян України –94%. Половина ідентифікують себе європейцями, близько 30% – ні. “Радянською людиною” ототожнюють себе майже 10%, натомість більше 80% – ні.

Додамо, опитування провели серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 3,1%. Терміни проведення: 17-18 серпня.

Нагадаємо, кількість українців, які вдома розмовляють державною мовою, зростає.

Джерело: Вісімнадцять три нулі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...