• Головна
  • У Смілі завод СЕМЗ захопили невідомі
12:00, 20 серпня 2022 р.
Надійне джерело

У Смілі завод СЕМЗ захопили невідомі

У Смілі завод СЕМЗ захопили невідомі

Охоронна фірма «Легіон» «захопила» це підприємство, утримує на території кількох охоронників, не пропускає на роботу ні працівників, ні директора заводу. Окрім цього представники «Легіону» не показують свої документи ні юристам, ні представникам поліції.

Працівники заводу СЕМЗ обурені – вони не можуть працювати, не отримують зарплату, не можуть виконати замовлення від польської фірми, а головне – не відчувають захисту від влади та правоохоронців, пише smila-ua.com

Адвокат Валентина Беніцька, яка представляє інтереси ТОВ «СЕМЗ» у процедурі банкрутства розповіла, що завод дійсно зараз у процедурі банкрутства, триває процедура розпорядження майном. Основний кредитор заводу – «сбербанк россии». І саме російський банк підписав договір з охоронною фірмою. Раніше охоронці не блокували діяльність заводу. Вони просто спостерігали за роботою. А з 18 серпня вони зачинили двері наглухо і нікого не пропускають на територію заводу.

На території СЕМЗу є майно і виробництво інших підприємств. Але їх теж не пропускають охоронники «Легіону».

Адвокат розцінює поведінку охоронців як рейдерське захоплення.

Цікаво, що РНБО України ухвалило рішення про націоналізацію «сбербанка россии». Все майно і кошти цього банку повинні піти в дохід України. Але новоприбулі охоронці блокують цей процес.

На місце події виїхали представники поліції та журналісти Сміла.ТВ, представники громадськості.

Представники «Легіону» не надають документи та не розповідають про свої плани і наміри, не реагують на звернення влади.

Блокування роботи заводу і не допуск працівників загрожує великими збитками. Непокоїть і те, що можуть згоріти або зіпсуватися робочі прилади, що залишилися без фахового нагляду.

Наразі на «СЕМЗ» офіційно працює 362 особи. Тепер всі ці люди не отримують зарплату, мають заборгованість з виплати заробітної платні за останні пів року та ще й зараз не можуть працювати і виконати замовлення, яке могло б принести бажані кошти.

Джерело: Прочерк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...