• Головна
  • З початку року правом на санаторно-курортне лікування скористалися 113 пільговиків
21:30, 19 серпня 2022 р.
Надійне джерело

З початку року правом на санаторно-курортне лікування скористалися 113 пільговиків

З початку року правом на санаторно-курортне лікування скористалися 113 пільговиків

Завдяки дії відповідних постанов Уряду органи соціального захисту населення забезпечують осіб з інвалідністю; громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; війни; постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів.

З початку року правом на санаторно-курортне лікування уже скористалися 113 осіб, решта бажаючих визначилися з більш пізнішим терміном оздоровлення.

«Фахівці управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку Департаменту соціальної політики телефонують до кожної особи, яка перебуває на обліку в департаменті для забезпечення санаторно-курортним лікуванням, розповідають про санаторно-курортні заклади України, де наразі можна підтримати стан здоров’я за різними профілями захворювань, згідно з медичними рекомендаціями – розповідає начальник управління Валентина Литвинович. – Вже обдзвонили понад 1000 осіб (це особи з інвалідністю загального захворювання (з дитинства), чорнобильці, учасники антитерористичної операції та інші). На жаль, виявили бажання оздоровитися у цьому році лише 221 особа. Багато людей у період воєнного часу відмовляються їхати далеко від домівки. За державний кошт нинішнього року ми зможемо оздоровити 492 перебуваючих на обліку мешканців м. Черкаси, з них 320 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Більш детальну інформацію щодо переліку документів та умов отримання санаторно-курортних путівок за державний кошт можна дізнатися в департаменті соціальної політики Черкаської міської ради за номерами:

37 80 83 – для осіб з інвалідністю та ветеранів війни;

37 63 41 – для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб;

56 60 18 – для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Джерело: Прочерк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...