• Головна
  • Черкащани повертаються в Україну для оформлення документів
17:00, 19 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Черкащани повертаються в Україну для оформлення документів

Черкащани повертаються в Україну для оформлення документів

Всі підрозділи Управління ДМС у Черкаській області приймають громадян у порядку «живої» черги. А от для більшої зручності, щоб не втрачати ані хвилини, можна записатися на прийом на обраний час за допомогою сервісу «Електронна черга» на сайті ДМС.

Про це повідомляє Міграційна служба Черкащини.

Сім’я Фоменків із с. Будище Лисянської територіальної громади завітала до підрозділу Міграційної служби у повному складі. Подружжя Миколи та Вікторії вирішило оформити паспорти громадян України для виїзду за кордон відразу всім дітям. Їх у них п’ятеро, віком від 6 до 15 років. Документи для виїзду за кордон оформили завчасно, адже знають про існуючі затримки у виготовленні закордонних паспортів.

Рятуючись від війни, родина виїхала до Польщі. Повернулися додому, аби оформити закордонні паспорти дітям та мати змогу оформити дітей до школи в Польщі.

Перевірятиме готовність документів багатодітна сім’я Фоменків за допомогою сервісу «Перевірка стану оформлення документів» на сайті ДМС, інформація в якому оновлюється щодоби.

Нагадуємо, що паспорт для виїзду за кордон оформлюється громадянам України з народження, а от власником ID-картки можна стати тільки досягнувши 14-річного віку. Обидва документи біометричні, адже містять безконтактний електронний носій із біометричними даними власника паспорту. Ці документи безпечні, бо їх неможливо підробити.

Джерело: Прочерк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...