• Головна
  • Сусідка побила 80-річну бабусю на її ж городі
20:00, 17 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Сусідка побила 80-річну бабусю на її ж городі

Сусідка побила 80-річну бабусю на її ж городі

У неї численні забої, струс головного мозку, пробита рука, яку довелося зашивати. Каліцтв літній жінці завдала сусідка. Учора з городу літню жінку забирала швидка. Також була викликана поліція.

– Я збирала помідори. До цього син сусідки скошував на своєму городі і частково зачепив наш. Потім, коли сусідка загрібала, то я попросила не гребти нам на грядки. А вона спершу з лайкою, а потім стала бити. Загалом ця жінка вже не вперше так агресивно поводиться… – зітхає бабуся.

За словами Ольги Якимівни, колись її сусідка вчителювала в місцевій школі, проте і там були деякі інциденти… Нині ця сусідка теж на пенсії.

– Сусідка, вважаю, конфліктна. Ми з ними практично не спілкуємося. А цього вечора спершу слово за слово, потім вона повалила мою матір на землю і била чим попало, граблями тощо. Сусідка 63 року народження, а моя мати 42-го… Відчуваєте різницю? Я не можу зрозуміти, як таке взагалі можливо, – говорить син Ольга Якимівни Олександр.

У лікарні повідомили, що зараз пацієнтка на лікуванні, та про стан здоров’я розповідати телефоном відмовилися.

У обласній поліції повідомили, що заява потерпілої вчора дійсно надійшла. Поліція виїжджала на інцидент. Водночас тепер чекають на отримання висновків судово-медичної експертизи, а також шукають свідків події. Тоді буде вирішуватися питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Отримати коментар іншої сторони конфлікту поки не вдалося.

Джерело: Прочерк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...