• Головна
  • Електросамокат: вибір за швидкістю
Новини компаній
16:49, 26 липня 2022 р.

Електросамокат: вибір за швидкістю

Новини компаній

Електросамокат — транспортний засіб майбутнього. На ньому легко долати далекі відстані, він не забруднює навколишнє середовище. Прогулянка на електросамокаті у Черкасах набагато корисніша, ніж поїздка у задушливому автобусі влітку. Це гарний спосіб привчити дітей до дозвілля на свіжому повітрі. Перед придбанням пристрою важливо ознайомитися зі швидкісними режимами. Ми розповімо, як обрати техніку за цією характеристикою.

Від чого залежить параметр

Потужність — основна складова, яка впливає на швидкість. Чим вона більша, тим спритніший електросамокат. Закономірність швидкості та потужності:

  • до 200 Вт — не більше, ніж 5 км/год;

  • 200–300 — від 10 до 20 кілометрів на годину;

  • 301–400 — швидкість не перевищує 30 км/год;

  • 401–600 Вт — до 40 км/год;

  • вище 601 — електросамокат може розганятися до 80–100 км/год.

На швидкість впливає вага пристрою. Легкі моделі за короткий проміжок часу розганяються до критичного значення, важкі досягають цього значно довше. Швидкість залежить від типу електросамоката. Трюкові моделі спритніші за звичайні, але коштують дорожче.

Звертайте увагу на діаметр колес. Моделі з великими дисками повільніші. Якщо любите їздити швидко, обирайте електросамокати у Черкасах на маленьких колесах. Вони швидкі, підходять для шанувальників екстриму. Не забудьте перевірити гальмівну систему. На швидкісних моделях вона має бути максимально якісною.

Як обрати електросамокат за характеристикою

Зважайте на вік райдера перед придбанням. Особливості вибору:

  1. Для дітей до 12 років. Підійдуть моделі зі швидкістю до 30 км/год, особливо, якщо малюк тільки навчається кататись.

  2. Для підлітків до 18 років. Можна придбати більш спритні електросамокати. Зверніть увагу на моделі з параметром до 40 км/год.

  3. Для дорослих. Вибір за швидкістю залежить від того, як любить кататися райдер. Якщо користувач — шанувальник екстриму, можна придбати електросамокати, які розганяються до 100 км/год. 

Обираючи, враховуйте тип дорожнього покриття, на якому плануєте їздити. Для асфальту, бетону, рівних поверхонь можна купувати швидкі пристрої. Для бездоріжжя, стежок, місцевості за містом краще обрати більш повільні моделі. У такому випадку немає сенсу їхати швидко, оскільки великий ризик не впоратися з керуванням і отримати травму.

Пам'ятайте про обмеження швидкості у громадських місцях, наприклад, у парках, скверах. На великих показниках райдер не завжди встигає загальмувати перед пішоходами. Спритні моделі підійдуть для виконання трюків на спеціальних майданчиках, поїздок у місцях, де практично не ходять люди. Для щоденного подолання відстані до школи або на роботу варто придбати електросамокати зі швидкістю до 40 км/год, вони зручні та практичні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Алло #Allo
Оголошення
live comments feed...