• Головна
  • Теплиці – як бізнес може врятувати від голоду
Новини компаній
16:30, 26 липня 2022 р.

Теплиці – як бізнес може врятувати від голоду

Новини компаній

Війна все більше сприяє розвитку продовольчої кризи в світі. Знищення врожаїв, викрадення продукції – все це може призвести до голоду. Як же уникнути появи подібної ситуації? В змозі допомогти малий та середній бізнес, який займається вирощуванням та виготовленням власних харчових продуктів.

Якісні теплиці – один з найдієвіших способів не тільки розпочати власну справу, але й підтримати економіку. Урожай можна зібрати кілька разів на рік, та реалізовувати в місцевих чи сільських магазинах. Це допоможе забезпечити населення продуктами та відвернути кризу. Крім того, подібний бізнес потребує мінімум витрат на початкових етапах.

Чому теплиця – це вигідно, та корисно

Купити теплицю та встановити її можна будь-де і будь-коли. Це один із видів бізнесу, який не тільки швидко почне приносити дохід власнику, але й допоможе підтримати економіку в країні. Окрім мінімальних витрат для початку справи, варто відмітити й інші, не менш важливі переваги:

  • для встановлення теплиці достатньо буде навіть невеликої земельної ділянки;
  • дерев’яна, бетонна чи земляна основа, чудово підійдуть для встановлення каркасу;
  • рослини дають урожай протягом всього року, що дає можливість постійно отримувати дохід;
  • за короткий час можна окупити свої вкладення і почати отримувати заробіток.

Вирощування продукції у віддалених, від бойових дій районах, допоможе не надіятися на налагодження поставок з тимчасово окупованих регіонів. Якщо встановити теплицю в місті, чи селі, та налагодити реалізацію з локальними магазинами, можна повністю забезпечити населення харчами.

Теплиці не бояться впливу дощу та навіть дуже сильного вітру. Тому ніякі зовнішні чинники не заподіють шкоди врожаю. Мікроклімат всередині створює максимально сприятливі умови для зростання рослин та достигання плодів. Поливати саджанці можна раз на кілька днів, або ж встановити автономну систему поливу.

Жителям сільської місцевості подібний варіант підходить найкраще, а особливо тим, хто любить доглядати за рослинами. Адже використати вільні землі можна з максимальною користю. Найголовніше – знайти перевіреного виробника, та придбати надійну конструкцію.

«Нова теплиця» – надійний виробник з 1995 року

Компанія «Нова теплиця» займається виробництвом теплиць уже 27 років. Виробник гарантує високу якість своїх конструкцій, та реалізує їх за максимально доступними цінами. Замовлення, безкоштовно, доставлять прямо додому. Крім того, замовник отримує гарантію до 20 років.

На сайті представлені найрізноманітніші види, розміри та варіанти конструкцій. Покупець може вибрати з уже наявних варіантів, або замовити виріб за власними параметрами. Саме від характеристик залежить на теплиці ціна. Проте, вибравши будь-яку теплицю, споживач отримує:

  • виріб, який прослужить до 30 років – придбавши конструкцію один раз, можна ще довго бути спокійним;
  • можливість легкої та самостійної збірки – не обов’язково викликати спеціалістів для монтажу;
  • міцний, цільнозварний каркас з додатковою прокаткою дуг, на який не впливає іржа;
  • максимально доступний виріб – для домашнього використання чи бізнесу;
  • повний і вже готовий до встановлення комплект, з дугами, торцями, поперечками та грунтозачепами.

Для тих, хто сумнівається, купувати теплицю чи ні, є можливість переглянути відео, та ознайомитися з відгуками на сайті «Нова теплиця». В будь-якому випадку, таке придбання ніколи не буде марним, і дасть позитивний результат. Навіть якщо не займатися тепличним бізнесом, можна використовувати конструкції для годування сім’ї та родичів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...