• Головна
  • У Черкасах діти-переселенці мають змогу безкоштовно залучатися до тренувань з футболу
10:23, 8 червня 2022 р.

У Черкасах діти-переселенці мають змогу безкоштовно залучатися до тренувань з футболу

У Черкасах діти-переселенці мають змогу безкоштовно залучатися до тренувань з футболу

У Черкасах внутрішньо переміщених дітей безплатно навчають гри у футбол. Приймають як професіоналів, так й аматорів. Займаються чотири – п'ять разів на тиждень, розповів Суспільному тренер Віктор Пархоменко.

Для молодшої групи проводять заняття на полі міського стадіону. Одинадцятирічний Ілля Ратушний із Київщини раніше грав лише з друзями на подвір’ї.

"Потрібно було відучитися грати жорстко, не по ногах. Вчимося грати за правилами, не дворового футболу, а справжнього. Дуже подобається ця команда, стараюсь", – розповів Ілля.

Мама вболівала за успіхи сина. Розповіла, що дитина "розкрилася" по-новому:

"Виявляться, ми даємо позитивні результати. Він у нас зірка, у ньому зацікавлені тренери. Мотивований, йому це подобається. І я, відповідно, із ним мотивована".

Після занять для менших учасників відбуваються тренування для старших. Розпочинають із розминки.

Тринадцятирічний Андрій Піщанський із Краматорська займається футболом шість років. Після евакуації не полишив улюблене заняття.

"Тато проходив повз футбольне поле, побачив, як тренується команда. Так я тут опинився. Дуже подобається тренер і дружня команда", – пояснив підліток.

Чотирнадцятирічний Андрій із Донеччини розповів: захопився футболом вже в Черкасах: "У професійний футбол хочеться, у великі команди якісь".

Набирати у футбольні команди розпочали на початку травня. Нині до тренувань долучилися десять переселенців, розповів тренер Віктор Пархоменко. Охочих готові приймати й далі.

"Є діти, які, дійсно, займалися там, звідки приїхали, і ми їх взяли із задоволенням. А є діти, які хочуть займатися, і ми їм не відмовили. Зараз це не головне – якийсь рівень або навички. Головне, щоб було бажання в дитини займатися і розвиватися, продовжувати життя в нашому місті", – прокоментував тренер.

Він сказав, що діти швидко знайшли контакт між собою:

"Хлопці мої прийняли з розумінням і допомогли адаптуватися. Зараз вони спілкуються, разом на тренування ходять, жартують, грають в ігри. Мені це приємно".

За словами тренера, вони готові прийняти в команди ще більше дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...