• Головна
  • 3 причини, чому процес буріння свердловин під фундамент слід доручити професіоналам
Новини компаній
16:35, 18 квітня 2022 р.

3 причини, чому процес буріння свердловин під фундамент слід доручити професіоналам

Новини компаній

Сучасний процес будівництва — це складні технологічні виклики, точний розрахунок та передове обладнання. Саме тому при підготовці до нього важливо використовувати лише перевірену техніку, таку як Soilmec CM-48 та послуги експертів, що вміють з нею працювати. Редакція порталу звернулась за консультацією до представників компанії «Бурові Технології» та отримала вичерпну відповідь на питання «Чому варто залучати професіоналів для буріння свердловин на будівництві?».

Зараз в Черкасах активно розбудовується житловий фонд та нові об'єкти інфраструктури. Для їх зведення потрібна підготовка майданчиків та заливання фундаменту. Без спецзасобів виконати ці роботи неможливо. Звичайно, можна взяти в оренду агрегат і провести буріння своїми силами, але через специфіку процесів це зробити не так вже й просто.

Нюанси буріння свердловин під фундамент: 3 причини довіритися експертам

В будівництві фундамент відіграє ключову роль, тому що на ньому тримається вся конструкція. Від його надійності залежить стійкість споруди, її довговічність та витривалість під зовнішнім впливом. Технологія буріння свердловин під заливку фундаменту доволі складна та ще й потребує додаткового обладнання. Експерти з компанії «Бурові Технології» проводять ці та інші види робіт за допомогою передового обладнання, наприклад, агрегатів виробництва Soilmec.

Чому так важливо користуватись послугами професіоналів, а не використовувати бурові установки власними силами?

Перша причина — підготовка

3 причини, чому процес буріння свердловин під фундамент слід доручити професіоналам, фото-1

Розпочинаючи будівництво слід врахувати розмір будівлі, тип ґрунту та правильно розмітити будівельний майданчик. Якщо у вас та персоналу немає відповідних навичок, то цей процес стане початком деструктивних подій. Наприклад, якщо не правильно розмістити палі, то виникає ризик руйнування споруди.

Основна проблема полягає в тому, що наслідки можуть виникнути не відразу, а вже в процесі експлуатації, що призведе до матеріальних та людських втрат. Саме тому краще довірити роботу підрядникам, які вже виконували розмітку, буріння та заливку фундаменту.

Друга причина — вибір агрегатів

Зазвичай забудовник дещо обмежений в виборі потрібної спецтехніки. Рідко автопарк компанії має всі необхідні інструменти для проведення робіт, а такі профільні засоби, як, наприклад, бурові установки часто просто орендуються на спеціальних майданчиках. І якщо знайти агрегат не проблема, то найняти кваліфікований персонал набагато важче, а вивчити підлеглих дорожче.

Саме тому краще наймати спецзасоби разом з командою, яка вміє виконувати конкретні типи робіт. Наприклад, бурові установки слід орендувати у підрядника, який пропонує послуги з буріння. Наймані працівники знають свої обов'язки та виконують їх на професійному рівні. З такими робітниками забудовнику не потрібно хвилюватись за якість розмітки майданчика, буріння під палі та заливання фундаменту.

Третя причина — швидкість

3 причини, чому процес буріння свердловин під фундамент слід доручити професіоналам, фото-2

Штатні працівники часто виконують всі типи робіт та не мають достатньої кваліфікації в жодній з них. Це призводить до затримок, НС та додаткових витрат бюджету, наприклад, в наслідок неправильної розмітки майданчика. Також при роботі зі спецзасобами в них виникають труднощі. Щоб пришвидшити процес підготовки фундаменту до будівництва слід наймати професіоналів сфери буріння. Вони не тільки в короткі терміни заллють фундамент, а ще й зможуть полагодити техніку своїми силами.

Кваліфікована команда — гарант стабільності й надійності

Довірившись професіоналам, ви отримуєте якісний результат в короткі терміни. Оформивши співпрацю документально ви звільняєте себе від відповідальності за стан техніки, її транспортування та використання. Експерти підрядника виконують профільні задачі, наприклад, розмітку по плану, буріння, цементування паль, заливання фундаменту самостійно. Вам, як забудовнику лишається тільки спостерігати та готуватися до наступного етапу будівництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...