• Головна
 • Польща працевлаштує українців без дозвільних документів
Новини компаній
17:01, 28 березня 2022 р.

Польща працевлаштує українців без дозвільних документів

Новини компаній

Агентство з працевлаштування Grupa Progres інформує українців, які залишають країну в умовах збройного нападу агресора, про те, що Польща готова забезпечити роботою у перевірених роботодавців всіх охочих. 

Сьогодні на територію Польщі українці можуть в’їхати на підставі

 • Біометричних паспортів, які забезпечують безвізовий проїзд

 • Польських та віз інших країн Шенгенської угоди

 • І навіть на підставі звиклих українських документів

Польський уряд підготував важливий закон про новий статус українських переселенців в Польщі. Закон торкається громадян України, які в’їхали до Польщі після 24 лютого 2022 року.  

Хто може перебувати на території Польщі легально?

 • Громадяни України, які покинули свою країну у зв’язку з вторгненням агресора і початком активних воєнних дій. Вони можуть легально знаходитися у Польщі протягом 18 місяців. 

 • Українці з таким статусом можуть продовжити своє легальне перебування у Польщі, подавшись на тимчасову посвідку на проживання. “Карта побиту” буде видана одноразово і залишатиметься дійсною три роки з моменту видачі.

 • Закон значно спростить процедуру отримання номеру PESEL для українців, які покинули свою країну після початку воєнних дій. Українцям не доведеться надавати юридичну підставу для отримання номера польського платника податків.

(PESEL — це ідентифікаційний номер в державній системі, де зберігаються основні дані про людину. PESEL видають безплатно та назавжди.)

Ті громадяни України, які перетнули кордон після 24 лютого 2022 року, зможуть легально працювати на території Польщі без спеціальних документів. Для цього роботодавець протягом 7 днів повинен сповістити трудову адміністрацію (Powiatowy Urząd Pracy) через офіційну сторінку praca.gov.pl про те, що він прийняв на роботу іноземця.

Вимушені переселенці з України, перебуваючи на території Польщі, отримають наступні можливості: 

 • Реєструватися у центрах зайнятості. 

 • Користуватися стипендіями та “бонами” на підвищення кваліфікації.

 • Отримувати соціальну виплату Найбільш популярна програма, “500+”, передбачає щомісячну допомогу в розмірі 500 злотих на кожну дитину в родині, незалежно від сімейного доходу.

 • Отримати доступ до медичних послуг та безплатної психологічної допомоги.

 • Також передбачені податкові пільги на дарчі, створені для потреб біженців.

Grupa Progres готова допомогти українським переселенцям в непростих життєвих умовах знайти роботу в Польщі, отримати переваги та безпекові гарантії від співпраці з нами:

 • Ми зробили повну реформу робочих місць і замінили чоловічі робочі місця на жіночі. Тепер 1 чоловіче робоче місце пристосоване для 2-3 жінок.

 • Ми підготували зручні робочі графіки для жінок з дітьми. Ви можете з іншими жінками по черзі стежити відразу за кількома дітьми та не хвилюватися за їхню безпеку, поки ви працюєте. 

 • Ми підготували житло для жінок з дітьми. Оплата комунальних послуг буде вираховуватися зі зарплати, орендна плата не стягуватиметься.

Також ми запустили електронну пошту, на яку українці можуть надсилати свої резюме. Як агенція по працевлаштуванню, ми докладемо всіх зусиль, щоби громадяни України знайшли роботу згідно зі своїми компетенціями.

Будь ласка, відправте своє резюме на ел. скриньку [email protected]

Також ми підготували анкету для людей, які на даний час знаходяться у Польщі. У ній можна залишити свої контактні дані, а також ваше поточне місце проживання у Польщі.

Надсилайте резюме або ж заповнюйте анкету: https://www.interankiety.pl/f/WwNVgxgw

Наші контакти:

Наші вакансії: https://www.instagram.com/rabota.grupaprogres/

Веб-сайт: https://grupaprogres.pl

Телефон: +380 91 481 97 54 (для дзвінків с усіх регіонів України), +48 732 080 554 (Viber та багатоканальний телефон для дзвінків у Польщі)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...