• Головна
  • Небо над Черкасами повне таємниць...
12:25, 17 серпня 2009 р.

Небо над Черкасами повне таємниць...

Навіть тих черкащан, які не вірять у позаземне життя, дивували невідомі об'єкти, неодноразово помічені у небі останнім часом.

За свідченнями очевидців, у вечірній та нічний час у небі над містом з'являлися білі або яскраво-жовті вогники, які з місця набирали велику швидкість і поступово зникали. При цьому об'єкти рухалися синхронно, ніби група військових літаків. Припущення сполоханих черкасців щодо невідомих об'єктів були різні: від "небесних ліхтариків" (саморобних повітряних кульок) до… нашестя інопланетних істот.

"Прес-Центр" дізнався версії походження загадкових "НЛО" від черкаського астронома Миколи Новосельського.

– Пояснень невідомим об'єктам може бути багато, – зазначив науковець. – Якщо говорити про їх "земне" походження, то це можуть бути літаки з потужними ліхтарями. Проте якщо об'єкти застигали на місці, це навряд чи літаки. Це також може бути міжнародна космічна станція, у якої потужні сонячні батареї.

Можливе і природне походження об'єктів: комети, погодний феномен, полярне сяйво чи інші оптичні ілюзії.

Щоб пояснити такі явища, потрібно їх чітко зафіксувати. Крім того, визначити відстань до об'єкта неозброєним оком складно, оскільки все залежить від хмарності неба, потужності випромінюваного світла.

– Упевнено сказати, що це були за об'єкти, неможливо, – відзначив Микола Новосельський. – У небесних просторах ще багато непізнаного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...