Новини компаній
17:26, 28 грудня 2021 р.

Все про пелетне опалення

Новини компаній

Пелетне опалення – альтернатива газу та вугіллю. Під ним мається на увазі спалювання гранул, виготовлених із відходів деревообробки та сільського господарства. Пелети підходять для опалення котеджів, дач, промислових приміщень. Паливо продається за прийнятною ціною та у будь-якому обсязі. При його використанні можна заощадити на опаленні, оскільки гранули економно витрачаються та відрізняються високою тепловіддачею.

Види пелет та особливості

Почнемо з того, що для опалення виготовляється кілька видів пелет. Для обігріву будинків підходять гранули циліндричної форми, виготовлені із якісної сировини. Мається на увазі дубова і соснова тирса, в якій не містяться небажані домішки. Пелети преміум-класу мають білий або світло-жовтий колір. Гранули важко піддаються розламуванню і не кришаться під час транспортування. Купити якісне паливо можна на сайті https://baza-drov.com.ua/uk/pellety. Компанія пропонує соснові та дубові пелети за конкурентною ціною. Також передбачається доставка.

Ще для опалення виготовляються промислові пелети. Це гранули, що відрізняються нижчою якістю. Для них характерний темніший колір. Призначення пелет - опалення промислових підприємств. Їхні характеристики близькі до першого варіанту, але опалювальне обладнання доводиться чистити частіше.

Агропелети – паливо, яке одержують з відходів сільського господарства. Наприклад, лушпиння соняшника або відходи переробки кукурудзи. Агропелети мають темний колір. При згорянні гранул утворюється багато золи. З цієї причини агропелетами не рекомендується опалювати котеджі та дачі.

Переваги пелетного опалення

Перерахуємо основні моменти:

  • екологічна чистота – гранули виготовляються із натуральної сировини. Під час виробництва пелет не використовуються додаткові компоненти. Склеювання окремих частинок виконується за допомогою лігніну;
  • пожежна безпека – гранули не зазнають самозаймання. Їх можна зберігати навіть у будинку за наявності окремого приміщення;
  • енергоефективність – такий показник ідентичний до вугілля. При згорянні деревних пелет утворюється багато тепла. Теплота згоряння гранул високої якості становить 4500 ккал/кг;
  • зручне зберігання – пелети розфасовуються в біг-беги та у такому ж вигляді транспортуються до місця призначення. Зберігати гранульоване паливо можна будь-де: на вулиці під накриттям або в приміщенні;
  • доступність – вартість пелет є прийнятною для всіх бажаючих. Гранули продаються у великій кількості. Можна купити паливо відразу на кілька сезонів.

Обладнання для пелетного опалення

Ще однією перевагою пелетного опалення є автоматизація. Подача палива здійснюється без участі людини. Циліндричні гранули засипаються в бункер і автоматично подаються в топку. Це зручна опція, завдяки якій можна не стежити за опаленням протягом кількох днів та навіть тижнів. Все залежить від розміру бункера.

Для пелетного опалення використовуються спеціальні котли та каміни. Гранульні котли відрізняються високим ККД та тривалим періодом експлуатації. На ринку продається обладнання різної потужності. Тому можна обрати варіант для котеджу або для підприємства.

Опалення гранулами із деревних відходів може здійснюватися за допомогою камінів, розроблених для такої мети. Для пелетних камінів не потрібне окреме приміщення під котельню. Обладнання відрізняється компактними розмірами та функціональністю. Каміни встановлюються у житлових приміщеннях, у залах ресторанів. Для зручності у них передбачається програмування параметрів та кілька режимів роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пелети #паливо
Оголошення
live comments feed...