• Головна
  • Монтаж проводки в кафе та ресторанах. Як зробити? Замовити послуги у Києві
Новини компаній
18:01, 13 січня 2022 р.

Монтаж проводки в кафе та ресторанах. Як зробити? Замовити послуги у Києві

Новини компаній

Пірнути у незвичну та приємну атмосферу можна, відвідуючи той чи інший ресторан, або кафе. Це місце, де можна не лише смачно поїсти та випити келих ігристого, а ще й поспілкуватися з друзями, відсвяткувати важливу подію в житті або влаштувати романтичний вечір з коханою людиною. Проте все це – враження гостей. А ось що стоїть за створенням особливого затишку та атмосфери закладу знають його господарі та персонал. Складно сперечатися з тим, що вагому роль у магії кафе чи ресторану відіграє правильне освітлення. Тож, монтуючи проводку в кафе Черкас, варто детально вивчити дане питання.

Монтаж проводки в кафе та ресторанах. Як зробити? Замовити послуги у Києві, фото-1

Важливий етап: правильні розрахунки

Плануючи монтаж електричної проводки в громадських місцях, де харчуються люди, в першу чергу потрібно враховувати велику кількість електричних приладів, які там неодмінно будуть. Адже крім освітлювальних приборів безпосередньо у залі, в ресторані чи кафе ще є кухня, де розташовуються доволі потужні машини, які досить часто мають працювати одночасно.

Саме тому, проводячи розрахунки параметрів електромережі, варто звернути увагу на кілька важливих характеристик:

  • визначити максимальну потужність всіх приладів ресторану, а до цього показника додати ймовірні навантаження, які можуть бути завдані через розетки відвідувачами закладу;
  • виділена потужність має чітко співпадати з розрахунками, що відслідковується за допомогою датчиків та спеціальних перевіряючих установ;
  • розробити схему розташування основних джерел живлення та скласти детальний план їхнього монтажу.

Послуги електрика Київ дозволяють правильно зробити всі потрібні розрахунки і не потрапити в неприємні ситуації. Наші працівники зроблять все, щоб ваше кафе чи ресторан мали змогу працювати з максимальним навантаженням і отримувати стабільний дохід. І при цьому змонтована нами електромережа не підведе і буде функціонувати протягом довгого часу.

Основні правила монтажу проводки в кафе та ресторанах

У закладах громадського харчування прокладати електричні кабелі потребують дотримання певних правил та настанов:

  • на відкритих та вогнетривких поверхнях потрібно використовувати матеріали, які відповідають стандартам та не дають багато диму;
  • відкриті кабелі обов’язково слід розміщати у спеціальних коробах, до речі, часто вони відрізняються привабливим дизайном;
  • проводка, змонтована відкритим способом, має розміщатися на висоті не менше двох метрів;
  • монтаж закритим способом має виконуватися з використанням спеціальних каналів та замонолічених труб;
  • прокладання електропроводки має бути зроблено максимально надійно та виключати можливість пошкодження її відвідувачами.

Обв’язково потрібно встановити УЗО на кожний потужний прилад.

Дотримуючись всіх норм, можна розпочинати монтувати кабелі електропроводки, не відхиляючись від попередньо розробленого плану.

Робити самостійно чи звернутися до професіоналів?

Щоб якісно впоратися з монтажем електромережі, потрібно мати ґрунтовні знання з електрики та певний досвід виконання подібних робіт. Спеціалісти нашої компанії постійно вдосконалюються, отримують практичний досвід і можуть оперативно вирішувати завдання різної складності. Саме тому ми рекомендуємо не експериментувати з електропроводкою, особливо в місцях скупчення людей, щоб не наражати їх на небезпеку, а одразу звертатись до кваліфікованих спеціалістів. Доведено багатьма нашими клієнтами, що вчасно оформлена у нас заявка значно економить час, енергію, нерви та скорочує фінансові затрати. З нами якісно та надійно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...