• Головна
  • Всі популярні кредити онлайн на картку
Новини компаній
10:00, 25 грудня 2021 р.

Всі популярні кредити онлайн на картку

Новини компаній

Отримати онлайн-кредит зараз не представляє жодних труднощів. Для цього достатньо перейти до сайту мікрофінансової організації (МФО), пройти процедуру реєстрації, подати заявку, дочекатись рішення, і, якщо заявка буде затверджена (затверджуються до 90% поданих заявок), залишається підписати електронну кредитну угоду, після чого кредит буде зараховано на банківську картку позичальника. Цей весь процес займає не більше 1 години. З повторними зверненнями до МФО, де вже є відкритий рахунок, процес отримання кредиту займає 5-15 хвилин.

Всі популярні кредити онлайн на картку, фото-1

Нові МФО без відмов

Конкуренція на ринку мікрокредитування дуже висока, щороку з'являються десятки нових МФО, кожна з яких намагається взяти своє місце "під сонцем", пропонуючи свої послуги, яких немає у конкурентів. Тенденція останніх років показує, що найбільш прогресивні МФО постійно рухаються в напрямку банківських кредитів, пропонуючи своїм клієнтам можливість зробити кредит на велику суму (50-100 тисяч гривень) на строк до 1 року, відповідно до відсотка, що вище, ніж у банку, але нижче, ніж у класичних МФО.

Такі типи кредитів користуються великим попитом, оскільки вони дозволяють отримати кредит на велику суму клієнтам, які не можуть бути видані банківським кредитом, маючи високу зарплату. Такі типи споживачів не є офіційно займаними особами, які мають високий прибуток. Найчастіше це будівельники, що працюють у приватних фірмах, з заробітками 30-50 тис. нрн. на місяць і вище.

До нових мікрофінансових організацій, які вже голосно оголосили про себе: Традиция, Мистеркэш, Money4you.

Кредитный сервіс Традиция

Кредитна служба "Традиція" почала працювати на українському ринку в 2020 році (власник Традиції ТОВ "Фінансова компанія", ліцензія на ФК №1382, з 6 квітня 2020 р.). Кредит надається українцям, які були 22 роки, мають український паспорт, ідентифікаційний код, банківську картку Українського банку, мобільний телефон з українським оператором та електронною адресою.

Коли ви вперше звертаєтеся, ви можете отримати кредит до 20 000 гривень на період від 1 до 45 днів, до 0,01% на день. У випадку подальших звернень клієнт може отримати кредит до 50 000 гривень на період від 1 до 60 днів, до 1,65% на день.

МФО Мистер Кеш

Містеркеш почав працювати у 2020 році. Перший кредит складається з максимально можливої ​​кількості - 20 000 грн, що відрізняє компанією від конкурентів. Термін кредитування від 5 до 30 днів. У 2022 році компанія запустила акцію "Три кредити до 0,01%", що забезпечує 1, 4 та 7 кредитів до 0,01%, немає аналогів на українському мікрокредитному ринку.

Ccloan

Ccloan.ua працює з 2016 року за ліцензією ФК № B0000207. Ви можете отримати кредит на період від 2 до 30 днів у розмірі від 500 до 20 000 гривень. Є можливість продовжити необмежену кількість кредиту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...