• Головна
  • Як легко замовити автомобіль з Америки
Новини компаній
17:11, 23 грудня 2021 р.

Як легко замовити автомобіль з Америки

Новини компаній

Досвідчений автолюбитель знає, що у питаннях про придбання авто краще віддавати перевагу якості, а не доступності. Доставка с Copart в Украину дозволяє клієнтам на одній платформі вибирати та закуповувати автомобілі найвищої якості з невеликим пробігом. Співвідношення ціна/якість, розкішний зовнішній вигляд та потужні виробничі характеристики – це все про автомобілі зі США.

Як легко замовити автомобіль з Америки, фото-1

Надійним помічником у процесі придбання закордонного автомобілю стане компанія MARLIN, на сайті якої за посиланням MarlinShipping.com.ua Ви можете отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста та розпочати процес придбання власного транспорту. Компанія веде клієнтів вже понад 10 років і є лідером на ринку перегону авто.

Особливість компанії в тому, що фахівці вміють вирішувати нестандартні завдання, які можуть виникнути у процесі перегону автомобіля. Це дає клієнту почуття захищеності та приносить впевненість у ділових рішеннях. Фахівці компанії завжди проконсультують, нададуть розгорнутий список автомобілів і допоможуть підібрати транспорт, виходячи з переваг і фінансових можливостей клієнта.

На американських аукціонах представлені нові брендовані автомобілі, і транспорт Б/У. Варто зазначити, що купуючи закордонний автомобіль податкова ставка значно знижується, а покупка старого авто подвоює цей показник на ще більший мінус.

Доставка авто зі США

Після вибору авто та проведення всіх документальних операцій першої інстанції компанія бере на себе повну відповідальність за перегін авто.

Компанія співпрацює з багатьма аукціонами в США, зокрема:

  • Copart (Копарт);
  • IAAI;
  • Manheim (Манхайм).

Потрібний автомобіль транспортується до одного з кількох портів. У Середньому для транспортування автомобіля з порту США або Канади до Одеського порту потрібно від 6 до 8 тижнів. Паралельно йде передача документації до митних відомств США. Після оформлення всіх паперів пакет документів відправляється назад в руки менеджеру компанії.

Варто зазначити, що компанія Marlin Shipping у Києві самостійно веде всі справи щодо митного переоформлення, без участі клієнта. Замовник може самостійно відстежувати пересування автомобіля. Після переказу коштів компанія надає покупцю VIN код, яким ведеться навігація. Щасливчик може самостійно зустрічати машинку біля Одеського порту або ж дочекатися кінцевого перегону до свого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...