• Головна
  • Пільговики поїхали до Києва. Черкаські абітурієнти зітхнули з полегшенням
16:19, 14 серпня 2009 р.

Пільговики поїхали до Києва. Черкаські абітурієнти зітхнули з полегшенням

Незважаючи на те, що основною „проблемою” цьогорічної загальноукраїнської вступної кампанії стала велика кількість пільговиків, які потіснили з місць державного замовлення абітурієнтів із високим рівнем знань, у черкаських ВНЗ кількість пільговиків, які цього року вступили на держзамовлення, є допустимою.

Про це йшлося на прес-конференції представників обласного осередку громадянської мережі „Опора”. Незважаючи на те, що документи подавали доволі багато пільговиків, вступило на навчання їх значно менше, оскільки левова частка поїхали вчитися до столичних ВНЗ чи в інші міста.

– Київ нас врятував – більшість пільговиків пішли вчитися у київські ВНЗ, тому сьогодні спеціальностей, де на держзамовленні вчитимуться лише пільговики, у нас немає, – сказав голова Черкаського осередку Громадянської мережі „Опора” Микола Макуха .

У черкаських ВНЗ кількість пільговиків, які вступили на держзамовлення поза конкурсом, є допустимою.

Так, за словами проректора з навчальної роботи ЧНУ Юрія Андріяка , у Черкаському національному університеті на 720 державних місць вступило 66 пільговиків – тобто близько 9 %. У ЧДТУ, за інформацією заступника відповідального секретаря приймальної комісії ЧДТУ Віктора Демиденка , із 680 місць державного замовлення 52 зайняли пільговики – тобто близько 7,5 % .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...