• Головна
  • 3 млрд грн податків заплатять модернізовані заводи «Укрспецспирту»
Новини компаній
09:00, 8 грудня 2021 р.

3 млрд грн податків заплатять модернізовані заводи «Укрспецспирту»

Новини компаній
3 млрд грн податків заплатять модернізовані заводи «Укрспецспирту»

Приватизовані концерном «УкрСпецСпірт» Артемівський та Караванський спиртові заводи вже в 2022 році поповнять бюджет країни більш ніж на 3 млрд гривень.  Це стало можливим завдяки проведеній реконструкції та модернізації.  Для відновлення та запуску у повноцінну роботу цих підприємств ТОВ «УкрСпецСпірт» інвестує понад 10 млн $.

 На даний момент на Артемівському спиртовому заводі закінчено пуско-налагоджувальні роботи.  На Караванському спиртзаводі ведуться роботи з моніторингу матеріального балансу, прорахунків технологічних та оптимізації виробничих процесів.

Все це дозволить підприємствам покращити якість готової продукції, знизити собівартість та загальні витрати на її виготовлення.  Для досягнення цих цілей «Укрспецспирт» використовує високотехнологічне виробниче обладнання та принципово змінив концепцію роботи підприємств.

«Я вважаю, що успішно реалізовані проекти – це найкраща візитівка регіону, – коментує президент промислової інвестиційної групи AES Group, Костянтин Валеулін. Модернізація дозволяє збільшити обсяги, підвищити якість продукції та налагодити повний цикл виробництва.  В результаті масштабний перезапуск спиртової галузі, не лише створює нові робочі місця та забезпечує стабільну виплату податків у скарбницю країни, він забезпечує зростання економіки, за рахунок розвитку українських підприємств та зниження імпорту».

Компанія також займається розвитком експортних напрямків.  За попередніми підрахунками, податкові відрахування Артемівського та Караванського спиртзаводів становитимуть понад 100 млн грн на місяць, а загалом понад 3 млрд грн у 2022 році.

3 млрд грн податків заплатять модернізовані заводи «Укрспецспирту», фото-1

 Концерн «УкрСпецСпірт» входить до складу харківської промислової інвестиційної групи AES Group.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УкрСпецСпірт #AES Group #Артемівський спиртовий завод #Караванський спиртовий завод #Костянтин Валеулін
Оголошення
live comments feed...