• Головна
  • Харківський НПЗ Ukrainian Petroleum придбав установку з виробництва водню
Новини компаній
13:00, 15 листопада 2021 р.

Харківський НПЗ Ukrainian Petroleum придбав установку з виробництва водню

Новини компаній
Харківський НПЗ Ukrainian Petroleum придбав установку з виробництва водню, фото-1

Установка з виробництва водню необхідна для отримання водневмісного газу, який є основою високотехнологічних процесів для отримання бензинів, дизельного палива стандарту Євро 5 як гідроочищення, ізомеризація та каталітичний риформінг.

На сьогоднішній день для виробництва водню у світі використовують різні технології, що різняться між собою за принципом дії, оснащення та устрою, робітниками та іншими характеристиками.

Ukrainian Petroleum, що входить до складу інвестиційної промислової групи AES Group, рухається до випуску високотехнологічної продукції, тому допоміжним обладнанням було обрано екологічно чисте джерело одержання водню.

«Ми реалізуємо нові програми, посилюємо свої позиції на ринку України та маємо намір виробляти конкурентоспроможний продукт. У рамках реалізації цього проекту купили установку для отримання водню методом електролізу у світового сертифікованого виробника. Установка вже відвантажена на борт судна і очікується у листопаді, в Одесі», - коментує президент інвестиційної промислової групи AES Group Костянтин Валеулін.

Устаткування складається з блоку отримання водню та блоку очищення водню методом короткоциклової адсорбції. Процес одержання водню буде повністю автоматизованим. Принцип роботи установки з отримання водню полягає в тому, що вода розкладається на водень і кисень при пропусканні постійного струму через воду за допомогою пари електродів, занурених у електроліт і розділених мембраною, що перешкоджає просочуванню газів.

Випуск продукції дизельного палива та автомобільних бензинів стандарту Євро 5 Ukrainian Petroleum планує стартувати у першому кварталі 2022 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#AES Group #виробництва водню #Харківський НПЗ #отримання водневмісного газу #Ukrainian Petroleum
Оголошення
live comments feed...