• Головна
  • 3 поширені несправності пісочних фільтрів для басейнів
Новини компаній
16:02, 30 жовтня

3 поширені несправності пісочних фільтрів для басейнів

Новини компаній

На сайті інтернет-магазину Ви знайдете все необхідне для обслуговування басейну, підтримки води прозорою та чистою. Це хімія для басейнів, конструкції каркасних басейнів різного об'єму, насоси та фільтри. Сайт пропонує надійну багатоцільову техніку Интекс для створення та організації фільтрувальної системи для басейнів.

Всі знають, що саме фільтр – серце та важливий орган очищення. Він створює потрібний тиск, щоб проштовхнути воду через песочный фильтр-насос. Не дає перетворитися дзеркальній поверхні на засмічену калюжу, не дає розвиватися бактеріям і замутнити товщу води в чаші.

Перша проблема

На першому місці поломка, яка трапляється у 50% випадків. Насос припиняє тягнути воду. Тут необхідно оперативно перевіряти скіммер, кошик. Вони мають бути порожніми. Тепер оглянути фільтр на чистоту. Забруднений зменшує пропускний режим. І якщо там все гаразд, залишилося перевірити робоче колесо. Робочий орган підключений до двигуна та відповідає за переміщення водяної маси. Особливо навесні має місце тенденція, що колесо забивається брудом. Потрібно відкривати насос і дивитися всередині проблему.

Друга проблема

Вода тече із насоса. Це відбувається через розсохлі або розбухлі кільця ущільнення на крильчатці, на валу. Буває причина в поганій різьбовій герметизації або в посадковому різьбленні на сливі. Ущільнювачі Ви можете знайти на сайті посилання на початку статті.

Третя проблема

Двигун насоса не вмикається або мимоволі вимикається. Проблемних моментів багато:

  • Перевірте відразу вимикач, подивіться, щоб таймер був увімкнений.
  • Якщо живлення йде на насос, повіряють у слух. Ви повинні чути гул чи клацання. Якщо чути гул, біда з конденсатором. Якщо вимикається, це через перегрівання. Насоси для води жеруть багато енергії, у спеку можуть цілком розжаритися, а якщо ще й перепади напруги у спеку трапляються, то двигун перегріється та відключиться. Тут нічого не зробите тільки як перевести роботу насоса на ніч, коли прохолодніше.
  • Можливо, несправний вентилятор або заблокована вентиляція. Подивіться, внизу є отвори для вентиляції, вони могли забитися піском, пилом, брудом.

Висновок, стежте за технікою, ставтеся до неї дбайливо, своєчасно змінюйте картриджі та наповнювач. Тоді насос безвідмовно пропрацює 2-3 роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...