• Головна
  • Детальна інформація про препарат Оксандролон
Новини компаній
17:45, 29 жовтня 2021 р.

Детальна інформація про препарат Оксандролон

Новини компаній

В пошуках безпечного та дієвого препарату користувачі часто заглядають на сторінку нашого порталу. Комплекс «Оксандролон» зарекомендував себе як найбільш безпечний засіб у спортивній практиці. Він користується популярністю серед спортсменів-новачків та жінок, що займаються легкою атлетикою. Застосовують «Оксандролон» здебільшого для поліпшення рельєфу м’язів та зміцнення суглобів.

Характерна особливість цього спортивного комплексу – він діє м'яко, не викликає звикання та підвищує витривалість у кілька разів. Препарат добре переноситься та не викликає побічних явищ, за умови контрольованого використання оригінальної продукції.

Ефективність препарату Оксандролон

Детальна інформація про препарат Оксандролон, фото-1

Як уже говорили раніше, «Оксандролон» можуть використовувати жінки та чоловіки, бо засіб не перетворюється в естрогени, тому нормальний гормональний фон не порушується. Приймати засіб можна в якості монотерапії а також курсом с іншими препаратами. Вибір стратегії залежить від мети спортсмена. Для спалювання підшкірного жиру та зміцнення м’язів удаються до соло курсу препаратом «Оксандролон». Комбінований курс доцільно пройти атлету, якщо він бажає наростити м'язову масу.

Властивості Оксандролон:

  • Збільшує силові характеристики.
  • Сприяє спалюванню жирових підшкірних структур (соло).
  • Підвищує пружність м'язів.
  • Поліпшує рельєфність та сприяє виведенню зайвої вологи.
  • Збільшення м'язової маси (комбінований курс).

Бодібілдерами особливо під час проведення змагань та різноманітних конкурсів цінується виражена рельєфність і прояв венозного малюнку, тому «Оксандролон» знайшов широке використання серед спортсменів.

Курс прийому препарату Оксандролон

Дотримання правил прийому та дозування комплексу, дозволяє отримати гарний результат та зменшити небажаний вплив на організм. При застосуванні Оксандролону моно-курсом, стероїд вживають по 15-25 мг щодня протягом 6 тижнів. Комбінований курс стероїду передбачає дозування препарату – до 40 мг на добу.

Завдяки дослідженням препарату було доведено, що при використанні рекомендованого дозування препарату, його побічні ефекти зведені до мінімуму. Крім того, на відміну від деяких інших стероїдів, «Оксандролон» не викликає набухання молочних залоз у чоловіків. Негативний вплив виникає після перевищення дози та у випадку наявності провокуючих факторів: захворювання передміхурової залози, підвищена чутливість до компонентів препарату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...