Новини компаній
14:30, 2 вересня

AutoliderSV - тепер і в Черкасах!

Новини компаній
AutoliderSV - тепер і в Черкасах!

Так уже склалося, що осінь - це сезон покупок автомобілів. Згідно зі статистикою, українські автолюбителі найчастіше купують авто саме з початком осені і до кінця року.

Тому, всім на низький старт! А мешканцям Черкас і Черкаської області придбати надійний автомобіль з Європи без пробігу в Україні тепер стане набагато простіше, адже в місті відкрила свій офіс компанія AutoliderSV.

AutoliderSV - реальний лідер на ринку пригону авто з Європи. Це компанія з десятирічним стажем і тисячами вдячних клієнтів з усієї України.

Головним пріоритетом компанії AutoliderSV є досвід. Цей досвід накопичувався самим власником компанії, який об'їздив половину Європи в пошуках автомобілів для своїх перших клієнтів. Потім цей досвід допоміг швидко орієнтуватися в пропозиціях європейського ринку, що дозволило в найкоротші терміни знаходити і приносити авто українському споживачеві. Цей досвід передався усім фахівцям AutoliderSV і з кожним роком роботи компанії кількість клієнтів і, відповідно пригнаних автомобілів, збільшується з арифметичною прогресією.

Все тому, що фахівці компанії AutoliderSV працюють і в Україні, і в Європі. Одні на замовлення клієнта підбирають авто за кордоном, роблять ретельну його діагностику, купують і доставляють автомобіль в Україну. Інші - займаються сертифікацією, митним оформленням і передпродажною підготовкою. Що дозволяє клієнту отримати авто "під ключ", з українською реєстрацією і навіть зі страховкою.

Отримати детальну консультацію та замовити авто в Черкасах можна в офісі компанії за адресою: вул. Небесної сотні, 30, кабінет 409.

Контактний телефон: +380 98 5188856

AutoliderSV в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/Autolidersv-1914522068608165

https://www.youtube.com/channel/UCNYnInyyk13zR7agdp9uXYw/videos

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пригон авто з Європи #AutoliderSV
Оголошення
live comments feed...