Як отримати рельєф м'язів без виснажливих тренувань

Станозолол - один з популярних анаболічних стероїдів, прийнятих спортсменами для підвищення силових характеристик. Препарат заснований на тестостероне, з невеликими змінами в складі на молекулярному рівні. Буває в таблетках і ін'єкціях. Купить Станозолол в Україні можна в інтернет-магазині. Ціна препарату порівняно невелика, дозволити таку покупку зможе кожен житель нашої країни.

Що це таке?

Як отримати рельєф м'язів без виснажливих тренувань, фото-1

Станозолол вперше був представлений широкій публіці в Великобританії, в 1959 році. Спочатку засіб пропонувалося для лікування хвороб, пов'язаних з м'язовими тканинами. Іноді його призначали при опіках, а також дітям, у яких були проблеми з ростом. Для Станозолол характерна відсутність більшості побічних ефектів, які спостерігаються під час прийому інших схожих за дією препаратів. Саме тому його вибирають бодібілдери.

Станозолол застосовують для поліпшення рельєфу м'язів і спалювання надлишків жирової маси. Особливо добре застосовувати цей засіб в процесі «сушки» тіла. Як відомо, тестостерон в певних умовах може перетворитися в естроген, що загрожує утриманню води в організмі. У станозололом його кількість мінімально, тому рідина не затримується в м'язах. Чоловіки-бодібілдери можуть не хвилюватися щодо зростання грудей в період прийому препарату.

На Станозолол цена залежить від декількох факторів: компанії-виробника, обсягу препарату, його формфактора (ін'єкції або таблетки). Для оптових покупців препарат буде запропонований по знижці. Потрібно відзначити, що цей стероїд незначно збільшує силу і м'язову масу. Він поступається в ефективності тестостерону, але, якщо потрібно додати силу і масу м'язів без підвищення обсягу жиру в організмі, Станозолол підходить ідеально.

Купівля Станозолол в Україні

Як отримати рельєф м'язів без виснажливих тренувань, фото-2

Замовити препарат можна на сайті компанії Genline. Для цього виберіть відповідний товар, вкажіть бажану кількість. Потім додайте його в віртуальну корзину і купуйте додатковий одним із запропонованих способів. Доставка буде виконана за вказаною адресою, в межах країни. Перед проходженням сольного курсу рекомендується проконсультуватися у лікаря.

Дотримуйтесь дозування для досягнення максимальних результатів. Для чоловіків вона становить 50-100 мг на добу, для жінок - 5-10 мг в день. Для початківців рекомендована мінімальна доза препарату. Повний курс триває від 6 до 8 тижнів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии