Фотовиставка до Дня донора у Черкасах

Сьогодні, 18 червня, в драмтеатрі Черкас відкрили фотовиставку Ігоря Єфімова. Вона присвячена Дню донора.

Про це повідомляє кореспондент Zmi.ck.ua.

На виставці представлені різноманітні портретні світлини донорів. Сам Ігор Єфімов розповідає, що виставка має два блоки. Перший - це донори які здавали кров. І тут важливий саме текст, який написаний під фото.

"Я хочу, щоб люди дивились не стільки на фото, як читали історію, яка написана під світлиною", - сказав фотограф.

Фотовиставка до Дня донора у Черкасах, фото-1

А другий блок - це більше двохсот портретів людей, які прийшли здати кров чи плазму саме в День донора, який в Україні відзначають 14 червня.

"Деякі портрети схожих людей я об'єднав. Це не просто розмиті фото, а портрети схожих зовнішньо людей. Цим я хотів показати, що ми схожі не тільки внутрішньо, але й зовнішньо. Я хотів зобразити, наскільки важливо для нас разом об'єднуватися. Цей проект показує, що донором бути просто", - зауважив Ігор Єфімов.

Фотовиставка до Дня донора у Черкасах, фото-2

Крім того, сьогодні також нагородили активних донорів. А черкащанин Сергій Шмигаль став Почесним донором. На його рахунку близько 45 донацій.

Заступниця директора зі стратегічного розвитку ТОВ "Biopharma Plasma" Оксана Плотнікова розповіла, що більше року тривала реконструкція центру крові в Черкасах.

"Нам вдалось узяти в оренду станцію крові. Цілий рік ми проводили реконструкцію. Сьогодні я бачу обличчя щасливих донорів, те, що донація стала на зовсім іншому рівні, для мене це теж велике щастя. Як інвестор я рада, що ми змогли зробить це місто сприятливим для донорів. Я хочу побажати місту активного розвитку, області долучилися до донорства", - сказала вона.

Під час урочистостей також виступив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Він привітав усіх з Днем донора.

"Ваша мужність та жертовність буде оцінена. Компанія "Biopharma Plasma" молода, їй тільки рік, але вона розвивається та живе. І я впевнений, що надалі вона буде тільки нарощувати свої потужності. Донори, які сюди приходять, роблять найцінніше - рятують життя. Донорство - це надзвичайно великий подвиг", - сказав він.

Фотовиставка до Дня донора у Черкасах, фото-3

Заступниця голови ЧОДА Лариса Кошова розповіла, що, стаючи донором, людина бере відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя інших.

"Як магніт притягує навколо себе надзвичайних людей. Донорство об'єднало багато різних людей. Стати донором - це надзвичайно важливо. Адже ви розумієте, що несете відповідальність не тільки за себе, а й за інших", - сказала вона.

Також подякував донорам і всім, хто популяризує донорство директор "Biopharma Plasma" Черкаси Ярослав Березань.

"Не кожен готовий агітувати своїх працівників, допомагати нам у цьому. Але багато хто підтримує і я вдячний за це. Донорство - важливе й треба, щоб про це знали більше людей", - зауважив він.

Фотовиставка до Дня донора у Черкасах, фото-4

https://zmi.ck.ua

Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии