• Головна
  • Чим приємно здивують туриста із Черкас магазини «АТБ» у курортних містах
Новини компаній
14:31, 15 червня 2021 р.

Чим приємно здивують туриста із Черкас магазини «АТБ» у курортних містах

Новини компаній
Чим приємно здивують туриста із Черкас магазини «АТБ» у курортних містах

Літо в Україні вважається найбажанішим часом для відпочинку та подорожей. На цей період багато хто з нас планує свою відпустку, готує туристичний похід або поїздку до моря. Враховуючи, що візити на популярні закордонні курорти через пандемію пов'язані з безліччю обмежень і ризиків, усе більше жителів Черкас звертають увагу на визначні пам'ятки, якими багата наша країна. Величезною популярністю користуються гори західних регіонів України й морські курорти південних областей.

Який би вид відпочинку не вибрав мандрівник, одним із ключових питань, а також основною статтею витрат буде харчування. З одного боку, воно повинне бути якісним і безпечним (перша літня спека вже дає про себе знати). З іншого боку – максимально ощадливим, тим більше якщо йдеться про сімейний відпочинок.

Провести незабутню відпустку й при цьому не спустошити свій сімейний бюджет допоможе найбільша за багатьма показниками торговельна мережа країни – «АТБ». Добре знайомі комфортні супермаркети цієї мережі, що давно полюбили жителі Черкас, відкриті практично в кожному куточку України: і на південних курортах, і в привабливих для туристів західних областях. Компанія вже більше п'яти роківактивно освоює ці регіони. З 2016 року тут було відкрито 72 інноваційних магазини «АТБ». У планах корпорації на 2021-й побудувати тут ще десять комфортних сучасних магазинів. Важливо, що нові дискаунтери зводять і у великих обласних центрах, таких як наші Черкаси, і в невеликих курортних селищах. Це допомагає безперебійно забезпечувати безліч українських туристів звичними, гарантовано свіжими продуктами харчування та товарами першої необхідності за максимально доступними цінами.

Щорічно влітку в магазинах «АТБ» представлений великий вибір товарів так званого сезонного асортименту. За мінімальними цінами можна купити практично все, що може пригодитися для відпочинку на морському узбережжі або для туристичного походу. Супермаркети торговельної мережі сьогодні пропонують більш як 3,5 тисячі найменувань продукції, якість якої підтверджена міжнародними сертифікатами. До питання контролю якості в «АТБ» залучили самого уважногота суворого ревізора — понад чотири мільйони покупців. У компанії створена багаторівнева система контролю якості європейського зразка. Регулярно проводять внутрішні перевірки: планові та позапланові. Більше тисячі товарівфахівці щомісяця берутьз прилавків магазинів мережі, щоб відправити їх у лабораторії на ретельну експертизу.

Вартість товарівв «АТБ», у тому числі й у нашому місті,завжди нижча за середньоринкову на 10–15%. Компанія заробляє не на націнці, а на колосальних обсягах продажів. Постійні акції («Товар тижня», «Товар дня» і т. п.) дозволяють заощаджувати на купівлі продуктів до 40–50%. Це стосується як продукції українських виробників, так і імпортних делікатесів. Важливо розуміти, що досягають такоїекономії аж ніяк не на шкоду якості. Клієнти мають можливість заощаджуватизавдяки тому, що «АТБ» працює з виробниками без посередників. Компанія володіє великим власним парком вантажних авто (сформовано 7 колон), мультитемпературними складськими центрами європейського зразка, створила одну з найбільш розвинених логістичних інфраструктур у країні. Це дозволяє управляти товаропотоком, проводити точне планування поставок у кожен магазин «АТБ», яких зараз налічується 1230у 318 населених пунктах країни. Охоплені всі 24 області України, включаючи й нашу Черкаську. При цьому компанія активно впроваджує сучасні інновації та клієнтські сервіси. Торік був відкритий перший у країні інтернет-магазин «АТБ»повного циклу, запущені сервіси попереднього замовлення й оперативної кур'єрської доставки продуктів через службу Glovo (в 28 населених пунктах). Випущена пластикова платіжна картка АТБ-Pay, що об'єднала всі переваги картки Visa Gold. Вона максимально зручна для використання та безоплатна для здійснення будь-яких транзакцій. Незабаром буде представлений власниймобільнийдодаток «АТБ».

Переваги магазинів цієї мережі в туристичних містах країни очевидні. Якщо говорити про туризм у західних регіонах, то широка присутність супермаркетів лідера вітчизняного ритейлу рятує нас від потреби тягти з дому величезний рюкзак із продуктами, які на спеці можуть навіть зіпсуватися. Необхідне можна купити, прибувши на місце. Це важливо і для приморських курортів, де питання безпечного та недорогого харчування (особливо в літній період) не менш актуальне.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...