• Головна
  • Нагрудний знак від юних моряків отримав колишній командир морського тральщика «Черкаси»
16:53, 9 червня 2021 р.

Нагрудний знак від юних моряків отримав колишній командир морського тральщика «Черкаси»

Оригінальний нагрудний знак комунального позашкільного закладу «Клуб юних моряків з флотилією» отримав колишній командир морського тральщика «Черкаси» Юрій Федаш від вихованців клубу. Зустріч відбулася у рамках перебування делегації управління флотилії Військово-Морських Сил ЗСУ у Черкасах.

Нагрудний знак від юних моряків отримав колишній командир морського тральщика «Черкаси», фото-1

«Дуже символічно, що на емблемі нашого клубу зображений саме легендарний тральщик «Черкаси»», - зазначив директор позашкільного закладу Владислав Підгурський, вручаючи подарунок Юрію Федашу.Під час зустрічі, яка відбулася у Центральній міській бібліотеці для дітей, «юні моряки» мали можливість поспілкуватися зі справжніми моряками. У невимушеній атмосфері вихованці клубу задавали військовим запитання і щодо життєдіяльності військово-морського флоту, і щодо подальшої співпраці з клубом, і щодо буремних подій анексії Криму, у яких Юрій Федаш брав безпосередню участь у якості командира тральщика «Черкаси», - єдиного із 9 українських кораблів, що тоді не спустив державний прапор.

«Нині в Україні іде активна розбудова Військово-Морських Сил. Тож незабаром флоту будуть потрібні нові професійні кадри. Ними можете стати і ви, якщо підете навчатися у спеціальні навчальні заклади. Проте справжнього моряка може навчити тільки море. Тому ви також можете обрати для себе службу за контрактом у ВМС ЗСУ», - зазначив командир флотилії ВМС ЗС України Юрій Федаш.

Вихованці клубу юних моряків звернулися до представників делегації управління флотилії організувати для них екскурсію на кораблі. Юрій Федаш зазначив, що це цілком можливо організувати, проте необхідно заздалегідь спланувати.

Учасників заходу привітав міський голова Анатолій Бондаренко.

«Ця зустріч має розпочати нову сторінку співпраці з військово-морською флотилією ЗСУ. Я впевнений, що після неї ви надихнетеся патріотизмом цих людей, які вірою, честю і совістю, віддаючи частинку свого життя, служать нашій країні», - зауважив Анатолій Бондаренко.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

https://procherk.info/news/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...